Пошук

Ужгород у 3D

3Д тури по закладам і цікавим місцям в Ужгороді та Ужгородському районі, Перечинському, Великоберезнянському районах та у місті Чоп

Ужгород: приємний відпочинок у затишному місті Сакур

Закарпаття – це, мабуть, найавтентичніший регіон України. В якійсь мірі його можна вважати українською Грузією. Адже Закарпаття – це гірська область, в якій чудово налагоджене виробництво вина та сирів. Окрім цього, жителі регіону неймовірно гостинні. Либонь, найкраще відчути всю красу, автентичність та вишуканість Закарпаття, ви зможете в м. Ужгород – затишному місті, що знаходиться на самому кордоні зі Словаччиною. Пошуковий термін, словосполучення “ Ужгород відпочинок ” наразі є дуже популярним.

Ужгород відпочинок у 3Д форматі

Ужгород – це:

Місто Сакур

 ● Найбільш толерантне місто України, адже на його вулицях, окрім української, можна почути угорську, словацьку, російську, ромську, румунську, німецьку, англійську мови, а іноді навіть іврит та хінді! В Ужгороді звикли до багатого культурного різноманіття і навчились толерантно ставитись одне до одного, незважаючи на відмінності.

 ● Вікно в Європу. Це найзахідніший обласний центр України, який знаходиться всього в кілометрі від Словаччини!

 ● Рай для любителів вина. Ужгород один з найбільших центрів виноробства в Україні. Протягом цілого року в місті організовується безліч культурних заходів, присвячених цьому напою, а на емблемі міста навіть зображена виноградна лоза. Зелена краса і японська естетика

Архітектура Ужгороду

Ужгород відпочинок

    Якщо ви стомились від поспіху великих міст, і вам хотілось би спокійно прогулятись по затишним європейським вуличкам, Ужгород для цієї цілі підійде просто ідеально. Вузькі вулички центральної частини Ужгорода просякнуті духом тисячолітньої історії. Їх дивом обійшли руйнівні світові війни, тому там збереглося безліч архітектурних шедеврів, яким сотні років. До найдавніших архітектурних пам’яток Ужгорода відносяться: Горянська церква XII століття; Хрестовоздвиженський греко-католицький собор XVII століття; Винний льох XVIII століття.

    Однак справжньою перлиною міста є замок – кам’яна середньовічна фортеця, що ціле тисячоліття була серцем політичного, культурного та релігійного життя Ужгороду. Зараз тут безліч музеїв, в яких вам детальніше розкажуть про багату історію і особливості Унгвару. Так це місто називалося на початку свого заснування. Оточений Ужгородський замок цілим комплексом будівель, серед яких є також Закарпатський музей народної архітектури і побуту. Цікавий він тим, що знаходиться під відкритим небом. У музеї розміщені зразки житла і садиб жителів усіх районів Закарпаття. Обістя і бойків, і гуцулів, і горців, і румунів та угорців, а також русинів-долинян. Окрім аутентичних садиб, тут є старовинна дзвіниця, школа, млин, церква, корчма і кузня. Загалом музей має в своєму розпорядженні близько 14000 експонатів!.

115
Населення (тисяч чоловік на 2020 рік)
1154
Перша письмова згадка про місто (рік)
2200
Протяжність Липової алеї (м)
14000
Експрнатів у Краєзнавчому музеї Ужгорода (шт)

Особливості відпочинок в Ужгород

Uzhhorod - Унґвар

    Ужгород – дуже зелене місто. Красиві каштани, міцні волоські горіхи, столітні ясени.. Все це можна зустріти в Ужгороді. На Набережній Незалежності в цьому місті знаходиться найдовша липова алея в Європі. Навіть найвідоміша Unter den Linden в Берліні, по якій ходили Гете і Шиллер, є коротшою. Які аромати тут раннім літом! А яка краса восени! Це потрібно відчути. А ще у квітні в Ужгороді розпускається … сакура. Можливо, ви вже чули про цю особливість міста. Ніжно-рожеве ароматне цвітіння сакур на цілий місяць перетворює Ужгород в японську казку, потрапляючи в яку, ви забуваєте про все на світі.

    В Ужгороді приємно просто прогулюватись по затишним вуличкам, милуючись європейською архітектурою та насолоджуючись приязною атмосферою. При цьому обов’язково слід відвідати місцевий пішохідний міст. Проходячи тут, затримайтеся на мить, і отримайте насолоду від прекрасного краєвиду на річку Уж. Вана що разу підкорює серця багатьох жителів і гостей міста.

    Побувавши на Набережній Незалежності, ви дійсно закохаєтесь в Ужгород. Тут знаходиться величезний ясен, що своїм мудрим виглядом надихає на філософські роздуми та заохочує пройтися Липовою алеєю по набережній. Протяжність найдовшої в Європі липової алеї становить 2,2 км.

Віртуальна прогулянка Ужгород відпочинок у 3Д

Елітні заклади Ужгорода

      Підібрати оптимальний готель, ресторан, кафе чи навіть нічний клуб в Ужгороді, вам допоможе наш інтернет-ресурс Карпати 3Д, адже для цього він і створений. За допомогою віртуальних 3д турів, ви зможете заздалегідь познайомитись з найцікавішими та найпрестижнішими закладами міста на будь-який смак!

     Для гостей Ужгорода відкриті двері десятків фешенебельних готелів, ресторанів з вишуканими стравами, нічних клубів та цікавих кафе. Однак пропонує наш сайт дещо більше, ніж заклади виключно туристичного характеру.  Карпати 3D – це ваш гід по місту. За допомогою наших віртуальних 3D турів, ви зможете ознайомитись з медичними клініками, розважальними центрами і навіть важливими магазинами обласного центру!Маючи уявлення про той чи інший заклад, значно легше вибрати те, що буде підходити саме вам.

Екскурсійний гід по Ужгороду

Екскурсії по Ужгороду

Щоденні індивідуальні та групові екскурсії по Ужгороду і Закарпаттю проводить Ужгородське екскурсійне бюро.

Адреса екскурсійного гіда Ужгороду: вулиця Корзо,3, тел:+38 (099) 776-77-29, +38 (097) 034-53-93. Звертайтесь!

Пергляд 3Д турів по закладам в Ужгороді та Ужгородському районі (включаючи Чоп)