Пошук

Солотвино у 3Д

Проживання у Солотвино, Бази відпочинку на солоних озерах у 3Д

Солоні озера в Солотвино, Бази відпочинку, котеджі для проживання в курортній зоні у 3Д

У курорті Солотвино функціонують понад 50 баз відпочинку, готелей і міні готелей. Більшість пропонує купання у власних басейнах з солоною водою, інша ж частина побудована на берегах солоних озер. Кілька закладів відпочинку в курорті солоні озера Солотвино приймають на лікування та оздоровлення в будь-який час року.

Відкрийте для себе Солотвино у 3Д:

Як виникли Солоні озера?

солоні озера

  Порівняння цілющих вод Кунігунди - найбільшого з солотвинських озер, з Мертвим морем не зовсім вірне. Джерела, що затопили велику римську шахту, насичені корисними мікроелементами в рази більше середземноморської дивини. Повиснувши в теплій воді (концентрація солі настільки велика, що встояти на ногах неможливо - озеро виштовхує на поверхню), залишається лише насолоджуватися приємним зціленням від недуг.

Історія виникнення

Солотвино

  За двісті років до н. е. стародавні дакійці заснували городище на правому березі річки Тиса, що тепер розділяє Румунію і Україну. Це городище сьогодні відоме під назвою Солотвино, і є знаменитою курортною зоною.

   Цілком логічно, що раніше Солотвино було одним з найбільш ласих шматочків регіону. Як тільки прозорливі магнати Римської імперії дізналися про небачене багатство соляних надр краю, вони заснували на місці посення копальні, що приносили величезний прибуток. Так зусиллями численних рабів, а пізніше місцевих селян були створені соляні шахти, що згодом стали цілющими озерами з солоною водою.

  Сьогодні ж скупатись у цих водоймах можуть всі бажаючі.

  3D тур курорт Солотвино на солоних озерах

Солоні озера в Солотвино: зцілення тіла і звільнення від тривог

Соотвино у 3Д

   Солотвинська ропа - природний засіб від алергічних, нервових захворювань і проблем опорно-рухового апарату. Мінеральні грязі, які піднімають з 10-метрової глибини Кунігунди, є вкрай корисними для шкіри. Природні поклади цієї речовини можна знайти прямо на березі водойм. Хоча значно простіше буде скористатися одним зі штучних грязьових басейнів поруч.

   Однак не тільки озерами багате це Солотвинське поселення. На глибині в кілька сотень метрів тут розташовується соляна печера з цілющим мікрокліматом. Перебування в такому незвичайному місці дозволяє позбавитись від різних видів алергії і захворювань дихальних шляхів.

  Брили солі солотвинського походження навіть вивозять в інші міста України для відтворення подібних камер. Однак комплекс унікальних властивостей місцевої природи залишається недосяжним.

50
Кількість баз відпочинку (більше шт)
24
Відстань до Тячів (км)
164
ВІдстань до Ужгороду (км)

Солотвино готелі, бази відпочинку

Курорт Солотвин

   Найбільш популярним варіантом для проживання в Солотвино є бази відпочинку. Однак ми рекомендуємо звернути увагу й на інші заклади.

   Готель «Солотвино Резорт» - це взагалі невеличкий курорт. Тут є свій басейн з солоною водою із надр селища, процедурні кабінети, соляна кімната і навіть сеанси ароматерапії. Також «Солотвино Резорт» укомплектований рестораном, сауною, критим басейном і конференц-залом. Жити тут можна не тільки в готелі, але й дерев’яних котеджах, в яких зручно відпочивати великою компанією.

   Щодо баз відпочинку в Солотвино, вони тут є на будь-який смак і гаманець. Майже кожна має в своєму розпорядженні басейни з солоною водою. Ви зможете приймати водні процедури прямо на місці проживання.

   Одною з найцікавіших в Солотвино вважається база відпочинку «Dallas», яка має в своєму розпорядженні цілих три басейни і басейн Джакузі. Кожен із них оснащений системою фільтрації, а ввечері ще й підсвічується. В «Далласі» для туристів облаштований бар на палубі.

   База відпочинку «Затишшя» співпрацює з «Далласом», тому поселившись сюди, ви зможете користуватись всіма перевагами вищезгаданого місця. Хоча при цьому котедж «Затишшя» є спокійнішим місцем і має свою соляну кімнату.

   Басейни не тільки з соленою, але й з прісною водою є на базі відпочинку «Палсір». В загальному тут цілих чотири водойми озера! Для дітей передбачений Аквапарк. Кожне озеро оснащене лежаками, роздягальнями і зручними спусками до води.

Солотвино солоні озера

Надзвичайно привабливими базами відпочинку в Солотвині є наступні заклади:

Курорт Солотвин

  ◊ «Панорама» – новий готель з чудовим панорамним виглядом з тераси на курорт, басейни з солоною водою, дитячий  майданчик, автостоянка, кафе пральня);

  ◊ «Ельдорадо» – база відпочинку (кафе-бар з живою музикою, автостоянка,  басейни, солоні озера)

   ◊ «Магніт» – база відпочинку (басейни з підсвіткою, джакузі,, розважальні площадки, ресторан, соляна кімната, місце для рибалки);

  ◊ «Руслана» – база відпочинку (ресторан з живою музикою і кальяном, декілька басейнів, джакузі з підігрівом, озера, одне з яких з лікувальними грязями, парковка);

  ◊ «Дачія» – база відпочинку (басейн, дитячий майданчик, японська баня, аквабар, альтанки, настільний теніс);

  ◊ «Дачія Люкс» – база відпочинку на озерах (волейбольна площадка, масажист, клоун-аніматор, два озера і басейн з джакузі ) та інші заклади, іх понад 50.

   Варто відзначити, що в багатьох з перерахованих баз відпочинку харчуватись можна самостійно, готуючи страви на обладнаній для цього кухні загального користування.

   В цілому, інфраструктура Солотвино дійсно на висоті, побудовані дороги, великий ринок, ресторани, їдальні. Тут є готелі і бази відпочинку на будь-який смак і гаманець.

   «Карпати 3Д» створили для вас невеличкий гайд по всім цим місцям. Однак вам значно легше буде підібрати оптимальний заклад для відпочинку після перегляду віртуальних 3Д турів по базам відпочику і готелям у Солотвино. Користуйтесь! І приємної вам відпустки на цьому прекрасному курорті.

Екскурсійний гід

Екскурсії

   Пропонуємо замовити екскурсії по туристичним об’єктам Закарпаття включаючи поїзки з купанням у солоних озерах Солотвино від туристичного оператора Про Карпати.

Адреса екскурсійного гіда: Ужгород, вулиця Корзо, 3, тел:+38 (099) 776-77-29, +38 (097) 034-53-93. Звертайтесь!

Солотвино Солоні озера і басейни з солоною водою у 3Д на Турпорталі Карпати у 3Д  

Назва сторінки на російській мові : Солотвино Соленые озера и бассейны с соленой водой, базы отдыха и отели в 3Д