Пошук

Велятино у 3Д

Досліджуйте курорт Велятино у 3Д

Велятино: цікавий оздоровчий відпочинок на термальному курорті

Велятино – це, мабуть, один з найбільш недооцінених курортів Закарпаття. Про термальні води Берегово і Косино чули майже всі. Однак цілющі води Велятино серед туристів наразі здобули не настільки високу популярність. Хоча користь організму вони приносять колосальну, і мало чим поступаються своїм більш відомим сусідам. З іншого боку, менша популярність Велятино робить це село чудовою альтернативою термальним водам Берегівщини. Відпочинок у Велятино нічим не гірший. Оскільки це село розташоване біля Хусту, добратись сюди доволі просто. При цьому тут значно менше людей, і більш демократичні ціни.

Відкрийте для себе Велятино у 3Д: готелі, садиби, гостьові будинки

Відпочинок у Велятино: не термальними водами єдиними

Велятино курорт

На відміну від Берегово і Косино, Велятин має в своєму розпорядженні ще одну цікаву диковинку, окрім термальних вод. Особливим символом цього мальовничого села стали… буйволи. Ще в 90-х роках минулого століття велятинське стадо налічувало близько 50 голів цих рідкісних в наших краях тварин з Південно-Східної Азії.

Загальновідомо, що молоко буйволиць вельми корисне. Його віддавна вважали цілющим, використовуючи навіть в якості ліків для виходжування хворих із запаленням легенів. І молоко допомагало не гірше сучасних антибіотиків! Секрет в тому, що жирність буйволиного молока набагато вища, ніж коров’ячого. Тому воно ідеально підходить для лікування органів дихання.

Велятино відпочинок

курорт шаян

Якщо ж ви хочете не тільки підлікуватись термальними водами, а й активно провести свій відпочинок, Велятино – це те, що «доктор прописав». У курорті Велятин можна:

відпочивати, оздоровлюватись, купатись в басейнах і джакузі ТК «Теплі води»;

здійснити сплав по річці Тиса;

зробити сходження на легендарну гору Чабрин;

проїхатись вздовж кордону на джипі;

побачити запізніле цвітіння підсніжників на горі «Гаркай»;

продегустувати велятинську дзяму;

розглянути десятиметрового самотнього велетня, якого велятинці побудували власноруч;

повеселитись на одному з велятинських фестивалів.

Цікавим відпочинок у Велятино буде навіть в зимовий період, адже тут існують всі умови для активного гірськолижного дозвілля. Прокат відповідного спорядження, два підйомники і гірськолижна траса, довжиною в кілометр – це все до ваших послуг. Для дітей тут передбачена менша траса в 200 м.

Лікування в курорті Велятино

оздоровлення

Як можна зрозуміти з усіх вищеперерахованих атракцій, у Велятині можливо чудово провести свою відпустку. Однак все-таки надважливою характеристикою цього селища є наявність тут цілющих термальних вод. Спектр хвороб, від яких здатне вилікувати просте прийняття ванн у Велятині просто вражає. Велятинські термальні джерела допомагають при: захворюваннях опорно-рухового апарату, хворобах нервової системи, захворюваннях серцево-судинної системи, порушеннях обміну речовин, проблемах з ендокринною системою, гінекологічних захворюваннях, хворобах, пов’язаних з органами дихання. Термальні води Велятина корисні, перш за все, підвищеним вмістом брому і йоду, що заспокійливо впливають на організм. Свердловина, з якої добувають воду, знаходиться на глибині одного кілометра і дає 30 м3 води на добу, температурою від +40 до +50 °С. Тому перед використанням її охолоджують, щоб адаптувати до температури людського тіла.

3D тур Велятино відпочинок

Житло у Велятино

проживання

Знаходяться термальні басейни у Велятино в санаторії, туристичному комплексі «Теплі води». Відтак, саме це місце є оптимальним для проживання у Велятині. Тут є своя піцерія, фітобар, Бістро і дитячий майданчик. Однак «Теплі води» – це не типовий санаторій у звичному розумінні цього поняття. Заселитись тут можливо навіть в окремі будиночки з мальовничим видом на гірський ландшафт.Так ви найкраще пересвідчитесь, наскільки це місце є прекрасним. Якщо ж по якимось причинам санаторій «Теплі води» вас не влаштовує, у Велятині є велика кількість приватних садиб. В тому числі, поруч з термальними басейнами. Віртуальні 3Д тури по цих приватних садибах Велятина допоможуть вам підібрати оптимальний номер або кімнату. В цілому, відпочинок у Велятино однозначно здатен змінити ваше життя. Тут ви зможете як чудово провести час, так і зцілитись від багатьох недугів. Неважливо, живете ви у великому мегаполісі чи маленькому містечку, гірські ландшафти Велятина, гостинність закарпатських жителів і навіть звичайна зміна обстановки суттєво вам допоможуть. Ласкаво просимо у Велятино!

5622
Населення Велятино (чоловік)
24
Кількість пропозицій відпочинку в радіусі 8 км
8
ВІдстань до міста Хуст (км)

Екскурсійний гід

Екскурсії

Екскурсії в Хуст, Велятино, на Долину нарцисів, оленячу та страусину ферми, дегустацію сиру в приватній сироварні, купання в термальних басейнах в Велятино організовує і якісно проводить туристичний оператор Про Карпати.

Адреса екскурсійного гіда: Ужгород, вулиця Корзо, 3, тел:+38 (099) 776-77-29, +38 (097) 034-53-93. Звертайтесь!

3Д перегляд по закладам відпочинку в курорті Велятино