Пошук

Косино у 3Д

Косино (Косонь): приватні садиби, готелі у 3Д

Косино (Косонь): приватні садиби, готелі у 3Д

Косино – термальний курорт, котрий швидко розвивається та вдосконалюється в інфраструктурному сенсі. Водночас – він може запропонувати гарний відпочинок за демократичними цінами. Попри те, що курорт є молодим, він набирає все більшу популярність та визнання. Якщо вас цікавить Косино, приватні садиби та готелі стануть чудовим варіантом відпочинкового житла. А 3Д-тур на нашому сайті допоможе ознайомитися з Косино ближче та підібрати місце для проживання, садиби чи готель.

Заклади відпочинку в Косино(косонь) у 3Д: 

Інфраструктура Косино

Курорт Косино

  Оздоровчо-рекреаційний комплекс Косино знаходиться за 1,5 км від села Косонь. За час свого існування комплекс встиг отримати багато схвальних відгуків. Туристи відзначають гарне ставлення персоналу та прекрасну атмосферу.

  Басейни курорту розташовані посеред 200-річного дубового гаю. Під час перебування у цьому місці може скластися враження, ніби ви купаєтеся в дрімучому лісі. При цьому водойми оснащені численними фонтанами, підводними гейзерами, окремими шезлонгами, гойдалками і доріжками. Є спеціальні пристосування для людей з інвалідністю. Тож кожен охочий тут може відпочити без проблем.

  Щоб провести час на термальному курорті, вам не обов’язково їхати сюди лише влітку. Восени та навіть взимку теж є чудова нагода насолодитися процедурами у термальному басейні. Він з'єднаний з окремою «Королівської залою». Туди можна переміститися, не виходячи на вулицю. Тут відпочивальники можуть не тільки спокійно перепочити. Є можливість сходити до душу, відвідати масажний кабінет чи виміряти артеріальний тиск, звідси є вхід до «Королівських Саун»

У Косино загалом є 7 басейнів і величезний Аквапарк

Дийда відпочинок

– «Смарагдовий басейн»

– «Золотий кран здоров'я» з фонтанами-джакузі у вигляді традиційних закарпатських напоїв;;

– прісний басейн з «Аква-баром»;

– басейн для дітей з атракціонами;

– класичний басейн;

– басейн Інь-Ян;

– ванни Кнайпа.

Лікування в Косино

Оздоровлення

  Мінеральні, термальні води Косино піднімаються з самого серця українських гір. Глибина свердловини становить приблизно 1190 метрів! Проходячи такий довгий шлях, вода охолоджується з 80-60 до 41 ° С. Саме з такою температурою вона потрапляє до термального басейну.

  Склад джерел у Косино унікальний. Подібного набору мікроелементів немає ні в Україні, ні в Європі. Тільки відомий угорський курорт Гайдусобосло може похвалитися схожим складом своїх вод.

  У Косино на термальних джерелах можна ефективно лікувати: хвороби опорно-рухового апарату, серцево-судинні захворювання, деякі хвороби нервової системи, захворювання шкіри, окрім грибка. Цей перелік не є вичерпним. Купання в мінеральних водах курорту допоможе перенести наслідки переломів, пошкоджень кісткової тканини і м'язів і вивести солі з нирок. Однак варто врахувати і протипоказання. В їх числі – цукровий діабет, онкологія, серцеві захворювання. Також протипоказанням може бути будь-який діагноз, при якому не рекомендується перебувати в натрієво-хлоридному середовищі.

  Попри те, що основний лікувальний курс передбачає зазвичай 3 20-хвилинних прийомів термальних процедур – вам буде чим зайнятися в Косино решту часу. На території комплексу обладнані зони для водного футболу, волейболу, бадмінтону. Тут є комплекс «Корлівських саун», екстрім - парк, гірки, атракціони, тренажерний комплекс, місце для ігор з дітьми, дитяча кімната. Усе це сприятиме якісному активному відпочинку. А для любителів пасивного відпочинку тут – майданчик під мангали, а також ресторан «Чарда» зі стравами угорської, закарпатської та європейської кухонь.

Досліджуйте Косино у 3Д !

Аквапарк «Морська хвиля»

Аквапарк

  Аквапарк розташовано на відокремленій територіЇ серед дубового гаю площею 6 га. Вхід до аквапарку облаштовано окремим зручним під’їздом з безкоштовним паркінгом.

   10 водних гірок, обладнаних найсучаснішими засобами безпеки – довжина спусків становить понад 500 м! Новинка сезону - захоплюючий атракціон «Басейн Хвиля».

10
Водних гірок в Аквапарку
500
Загальна довжина спусків більше (метрів)
1190
Термальна вода піднімається з глибинм (м)
20
Розташоване від Берегова на відстані (км)

Косино проживання: приватні садиби, міні готелі

Аквапарк

   Розміститися в термальному курорті Косино (Косонь) можна відповідно до своїх фінансових можливостей та побажань. Ви можете поселитися як в чудовому термал готелі «Iváncsó Birtok» Косино, так і в приватному секторі - це садиби, гостьві будинки чи міні готелі поблизу курорту.

   Підібрати оптимальний для себе варіант пропонуємо за допомогою 3D-турів нашого сайту. Такі  віртуальні мандрівки допомагають отримати точне уявлення про місце, в якому ви бажаєте відпочити.

Екскурсійний гід

Beregszász

Екскурсії у Берегове з відуванням термальних басейнів Косино і дегустацією вина щовівторка проводить туроператор Про Карпати.

Комплектація групи з міста Ужгород і Мукачево

Адреса екскурсійного гіда по Берегівському регіону: Ужгород, вулиця Корзо, 3, тел:+38 (099) 776 77 29, +38 (097) 034 53 93. Звертайтесь!

3Д перегляд по закладам у категорії відпочинок курорт Косино (косонь) і Дідово Берегівського району