Пошук

Ужгород ресторани у 3Д

Ресторани, кафе, піцерії, бари у 3Д форматі в місті Ужгород

Ужгород кращі ресторани, кафе, паби, піцерії, кондитерські у 3Д

  Місто Ужгород – прекрасний край на Закарпатті. Це чудове місто розташоване на берегах річки Уж і вважається одним з найцікавіших обласних центрів західної України. Незвичайні будиночки, вузькі вулички і споруди різних типів створюють враження ніби ви десь в Італії. Унґвар – стародавня назва міста, є перлиною Закарпаття, також його часто називають «Золотими воротами України в Європу». Ужгород це місто де навіть знакові ресторани заслуговують уваги і про це ми Вам покажемо у 3Д.

   Якщо ви вирішили провести свої вихідні в Ужгороді, не сумнівайтесь – це правильний вибір. Ужгород по багатьом параметрам є нетиповим для України містом. Тут є на що подивитись і де прогулятись. Ну а щодо гіду по найцікавішим ресторанам, кафе, пабам та піцеріям в Ужгороді, про цей момент і потурбувався ресурс «Карпати 3Д».

Ужгород ресторани, заклади харчування у 3Д форматі

Піцерії та кафе в Ужгороді

Місто Сакур

Випити кави чи замовити піцу вам вдасться в багатьох із перерахованих ресторанів. Взагалі, в Ужгороді варять надзвичайно смачну каву. Гуляючи по місту, ви побачите велику кількість кафе, оскільки тут дуже люблять цей напій. Як розповідають ужгородці, в них день починається з кави і нею закінчується. У багатьох кафе пропонують до кави різноманітні тістечка, щоб ви почувались ще краще. В ужгородських кафе Ви можете не тільки насолодитися ароматною кавою, а й прекрасно провести час, оскільки атмосфера тут затишна і приємна.

Вишукані ресторани в Ужгороді

Ужгород відпочинок

  Ресторани в Ужгороді влучно поєднують смачну кухню з дуже якісним і висококласним сервісом. Вишуканий інтер’єр, професійне обслуговування і тепла атмосфера дозволять вам приємно провести свій час в цих закладах, а також скуштувати незвичні страви регіону. Як відомо, Ужгород був під владою різних країн. Як правило меню закарпатських ресторанів включає в себе страви словацької, угорської, румунської, чеської та австрійської кулінарних традицій.

  Найвідомішою стравою Закарпаття є, звичайно, бограч – суп угорської кухні. Страва готується з декількох сортів м’яса, овочів і запашних спецій. Вартують вашої уваги також страви, які ви зможете спробувати тільки в Закарпатті: лечо, рокіт-крумплі, кнедлики з м’ясним гуляшем, токан, гомбовці та інші. А до цих незвичайних страв Вам запропонують найрізноманітніші вина, приготовані власноруч місцевими жителями. Звичайно, їх смак відрізняється від всіх інших вин, які ви пробували до цього.

200
Закладів харчування в Ужгороді - понад (кількість)
22
Кондитерських в Ужгороді (кількість)
100
Закладів харчування з доставкую
120
Кафе-барів більше (кількість)

Спеціалізовані заклади відпочинку і харчування в Ужгороді

рок лубм, Пив бари

    До більш спеціалізованих закладів міста над Ужем ми зарахували ресторани «Комітат Унг», «Під Замком, «Dublin», «Унгвайзер», «Деца у Нотаря» і бістро «Симфонія Смаку». Також не слід забувати про місцеві рок-кафе: «Савок». Поціновувачі важкої музики будуть почувати себе тут як удома.

    Щодо інших ресторанів та кафе. В «Унгвайзері» є своя пивоварня, «Дублін» – це ірландський паб, що не потребує рекомендацій. Кафе «Дольче» вважається одним з найулюбленіших серед мешканців міста. Ресторан «Деца у Нотаря» має статус найбільш незвичного закладу, музею легенди Ужгорода та й Закарпаття. Якщо ж ви просто хочете швидко і смачно попоїсти, ласкаво просимо у «Венеція» – місце з широким асортиментом смачних страв з чудовими панорамами на березі Ужа. В «кафе-музеї» «Під Замком» ви не тільки втамуєте голод. Буде можливість роздивитесь музейні експонати, попадете на літературний вечір та скуштуєте вино з винних погребів.

    В цілому, як бачите, ресторанів та кафе в Ужгороді безліч, і кожен з них має якусь свою родзинку. Обов’язково відвідайте ті заклади, які найбільше вас зацікавили. Тут ви зможете чудово провести вільний час та отримати масу нових яскравих емоцій. Підібрати найбільш оптимальний заклад вам допоможуть віртуальні тури «Карпати 3Д». З нашим ресурсом ви опинитеся саме в тому місці, яке найбільше вас влаштовуватиме.

   В місті Ужгород щороку відкриваються нові цікаві заклади, ресторани, кав"ярні, винарні, паби. Це ресторани Липа, Угорський двір, Татош, Чорна сіль, Шпайз та інші..

Екскурсійний гід по Ужгороду

Екскурсії по Ужгороду

Щоденні індивідуальні та групові екскурсії по Ужгороду в тому числі і з відвідуванням цікавих закладів харчування проводить Ужгородське екскурсійне бюро. Адреса екскурсійного гіда Ужгороду: вулиця Корзо,3, тел:+38 (099) 776-77-29, +38 (097) 034-53-93. Звертайтесь!

3Д перегляд по закладам харчування які розміщені в Ужгород та, Ужгородському районі (включаючи  Чоп)

Ужгород ресторани, кафе бари, кондитерські, піцерії у 3Д 

Назва сторінки на російській мові : Ужгород рестораны, кафе бары, пабы, кондитерские, клубы, пиццерии в 3Д