Пошук

Мукачево ресторани, кафе

Досліджуйте в Мукачево ресторани, кафе, піцерії, кондитерські у 3Д

Мукачево ресторани, кафе, кондитерські, піцерії, паби, банкетні зали у 3D

Мукачево – місто, яке є справжньою перлиною Карпат. Окрім чарівного гірського рельєфу та історичної архітектури, воно відоме ще й власною автентичною кухнею, котра високо цінується як місцевими мешканцями, так і гостями. Переживши у різні епохи панування кількох держав (6 країн вивішувати свого часу власні прапори на оборонних мурах), Мукачево ввібрало в себе найкращі риси, які можуть бути притаманні інтернаціональній культурі. Безперечно, це позначилося й на кулінарній сфері. Меню місцевих страв вражає своїм розмаїттям. Мукачево ресторани, паби у 3Д.Відкрийте для себе Мукачево у 3Д: ресторани, кафе, кондитерські у 3Д

Європейська «візитка» Мукачево – ресторани з багатонаціональною кухнею

Munkács

Жителі Мукачева відмінно знаються на смаках сусідніх народів, адже їх мала батьківщина оточена кордонами чотирьох держав. Культурні традиції угорців, словаків, чехів і поляків протягом століть формували колорит місцевих страв. Найзахідніша українська кухня запам’ятовується ​​гостро-солодкою паприкою, соковитими овочами й ароматом копченого м'яса. Хочете посмакувати щось особливе, попередньо ознайомившись з розмаїтим мультинаціональним меню? Тоді найкращим місцем для відпочинку стануть етно – ресторани в Мукачево. Етно-ресторани можуть бути цікаві для відвідувачів не лише своєю кухнею, а й своєрідними інтер’єрами.  Створюється чудова атмосфера для відпочинку. Бограч, паприкаш, лечо, банош… Закарпатська кухня визнає лише натуральні інгредієнти. Місцеві сировари, пасічники та м'ясники відомі своєю продукцією в Європі.

Для любителів класичних європейських страв у місті працюють лаунж – ресторани. Класичні ресторани «Фердінанд» та «Біг Бен» гідно представляють напрям гастрономічної та відпочинкової індустрії в місті.

Шоколадна насолода в кафе міста Мукачево

памятки Mukačevo

Центр міста насичений затишними кав'ярнями, поруч розташовані бари та піцерії. Туристи зазвичай не минають кондитерську Бондаренко, вітрини якої захоплюють погляд шоколадними шедеврами ручної роботи. Віртуальний тур «чарівним» цехом, кондитерськими, передає пишність французького марципану, бельгійського шоколаду, прекрасних кремів і карамельних потічків. Коли ви побуваєте у цьому місці та насолодитесь смаком еклерів і тістечок, то неодмінно захочете взяти шматочок тортика з собою.

Любите подорожувати й відпочивати у гарних ресторанах, кафе та клубах?

Мукачево у 3Д

Мукачево відкриває багато прекрасних можливостей для цього. Варто лиш приїхати сюди й завітати у місцеві заклади, котрі залишать у вас масу приємних вражень та спогадів. А якісні 3D-тури на нашому сайті дадуть змогу заздалегідь обрати відпочинкові місця, які можуть стати для вас цікавими.

80
Пропозицій харчування в Мукачево в радіусі 10 км
40
ВІдстань до Ужгороду (км)
20
ВІдстань до Берегово (км)
30
ВІдстань до курорту Поляна (км)

Екскурсійний гід

відпочинок

Екскурсії по Мукачево та замкам Закарпаття проводить туроператор Про Карпати.

Адреса екскурсійного гіда: Ужгород, вулиця Корзо, 3, тел:+38 (099) 776-77-29, +38 (097) 034-53-93. Звертайтесь!

3Д перегляд по закладам проживання в Мукачево і Мукачівському районі

Назва сторінки на російській мові : Мукачево рестораны, кафе, кондитерские, пиццерии, пабы, банкетные залы в 3D