Пошук

Курорт Подобовець у 3Д

Досліджуйте Курорт Подобовець у 3Д

Курорт Подобовець відпочинок і проживання у 3Д

Закарпаття – край, який завжди радо зустрічає гостей. Тут є що подивитися в будь-який час року. Навесні – сюди вабить цвітіння сакур і нарцисів, влітку і восени – безліч фестивалів та туристичних маршрутів Карпатами. Зимовий відпочинок в Карпатах, безсумнівно, асоціюється з гірськолижними видами спорту. Більшість території краю вкрите горами й полонинами. Тому не дивно, що чимало невеликих витягів з певною інфраструктурою розкидані в багатьох селах і селищах цього краю. Це сприяє розвитку зеленого туризму, в тому числі і в зимовий період … Проте серед всіх регіонів області, по-справжньому статус гірськолижних курортів мають тільки три регіони: Великоберезнянський, Міжгірський та Рахівський. Ознайомимось віртуально з курортом «Подобовець». Відпочинок і проживання в курорті Подобовець пропонують готелі, приватні садиби та туристичні комплекси

Відкрийте для себе курорт Подовець: комфортне проживання і відпочинок у 3Д

Проживання у курорті Подобовець

проживання

Варіантів відпочинку і проживання в Подобовець досить багато. Тут розвинена інфраструктура, тому у туристів є широкий вибір між готелями, турбазами і приватними садибами. Якщо говорити про ціни, то і в Пилипці, і в Подобовці проживання коштує відносно недорого. Наприклад, в розпал зимового сезону номер в хорошому готелі поруч з підйомниками можна зняти приблизно за 500-1000 грн. / доба, а на початку і в кінці сезону за 250-600 грн. / доба. Влітку проживання обійдеться в середньому в 250-600 грн. / доба. У приватних садибах і котеджах ціни на проживання починаються від 150-250 грн. / доба. Багато готелів, садиб надають безкоштовний трансфер до вокзалу. Підібрати приватну садибу або готель дуже зручно переглянувши їх в 3Д. На нашому сайті пропонуємо підібрати і замовити номер в готелі, котеджі, приватній садибі для проживання в курорті Подобовець.

Зупинитися відпочиваючим можна як в приватному секторі, так і в численних тур -комплексах і котеджах: в туристичній гірськолижній базі «Подобовець-2000», котеджі «Дерсу Узала», туристичній базі «Справжня казка»… У відпочиваючих є можливість спробувати смакоту місцевих господинь.

Які саме можливості пропонує Подобовець для відпочинку взимку?

Міжгір’я відпочинок

Закарпатське Міжгір'я - мальовнича місцевість, яку дуже люблять лижники і сноубордисти з усієї України. Надзвичайно різноманітні і неймовірно красиві Боржавські хребти і схили приваблюють сюди тисячі туристів з-за кордону і України. Якщо говорити про курорт «Подобовець», то знаходиться він в красивому, невеликому одноіменному селі біля підніжжя гори Великий Верх.

Особливістю курорту є хороші можливості для вільного катання - фрірайду, можна переїжджати на траси іншого курорту - Пилипець, а також спускатись по «трубам» - прорубаним для лижників просікам у лісі. На курорті Подобовець є такі підйомники: бугельні - довжиною 1230 м, 1250 м і 700 м. В сторону Воловця: дитячий підйомник - довжиною близько 350 м; бугельний підйомник - 400 м. Спуски в Подобовці довгі, підходять для різних категорій лижників, є пологі, але є і схили з крутизною до 45 градусів. Довжина спусків - до 2500 м, перепад висот - до 320 м. Є також на курорті і полога навчальна траса довжиною 400 м. На курорті надають інструкторські послуги, діє прокат спорядження, працює лижна школа, навчають і сноубордингу.

Зимовий і літній відпочинок в Подобовець

відпочинок

Курорт Подобовець розташований у високогірній частині Закарпатської області, неподалік Пилипця, на висоті 950 метрів над рівнем моря. Тому сніговий покрив тут зазвичай зберігається з грудня до кінця березня - початку квітня. Він здавна вважався одним з кращих гірськолижних курортів України. Подобовець - популярне місце зимового і літнього відпочинку, початком туристичних маршрутів до водоспаду Шипот, сходжень на хребет Боржави, вершини Великий Верх (1 599 м), Стій (1679 м), Гемба (1497 м), Жид Магура (1517м). Мальовничі гірські пейзажі, кращі ціни і непогані траси завжди приваблювали сюди лижників і сноубордистів звідусіль.

З Подобовця можна здійснити похід до вершини гори Великий Верх (1598 м), щоб отримати більше вражень від катання на лижах, сноуборді або й від звичайної пішої прогулянки. Звідси в гарну погоду відкриваються захоплюючі і незабутні панорами всього хребта Боржави. Пункти прокату лижного спорядження працюють безпосередньо біля станцій підйомників і в приватному секторі, у закладах проживання курорту Подобовець. Тим, хто любить активний відпочинок, поїздка в Подобовець в будь-який час року подарує масу позитивних емоцій і незабутніх вражень!

3D тур Пилипець відпочинок і проживання

13
Відстань до Воловоць (км)
5
Підйомників у курорті Подобовець
2600
Загальна протяжність трас у Подобовець понад (м)
120
ВІдстань до міста Ужгород (км)

Екскурсійний гід

Екскурсії

Екскурсії на Боржавські полонини та водоспад Шипіт у Пилипці, поїздки на озеро Синевир організовує і якісно проводить щосуботи туристичний оператор Про Карпати.

Адреса екскурсійного гіда: Ужгород, вулиця Корзо, 3, тел:+38 (099) 776-77-29, +38 (097) 034-53-93. Звертайтесь!

Подобовець відпочинок і проживання. Кращі заклади віпочинку у Подобовці у 3Д

Назва сторінки на російській мові : Подобовец отдых и проживание. Лучшие заведения отдыха в Подобовце в 3Д