Пошук

Екскурсії пам’ятки Карпат у 3Д

Віртуальні екскурсії Пам'ятки Карпат у 3Д

Історичні та природні пам’ятки Карпат Екскурсії у 3Д

Карпати – дивовижний край, котрий манить до себе туристів не лише з України, а й з-за кордону. Тут перетинаються різні культури, традиції й звичаї. Природні пам’ятки Карпат вдало доповнюються історичними. А разом вони несуть в собі відбиток усіх тих факторів, котрі впродовж віків та навіть тисячоліть впливали на історію краю. Тут ви побачите природні дива ландшафту і насолодитеся досягненнями європейської цивілізації на різних етапах її розвитку. Якщо вас цікавлять історичні та природні пам’ятки Карпат, 3Д-тури на нашому сайті допоможуть з ними ознайомитися та обрати саме те, що буде вам цікавим для відвідання.

Відкрийте для себе Карпати по новому – у 3Д вимірі:

Віртуальні екскурсії по Карпатах

екскурсії у 360

Українські Карпати багаті не тільки красивими пейзажами, а й природними та історичними пам’ятками. У Карпатах Ви зможете відвідати такі цікаві туристичні місця:

● Яблуницький перевал, що є найвищим в Україні; ● дерев"яні церки і храми; ● природні заповідники і водоспади; ● перелянути у 3Д Сакуру, яка першою зацвітає у Закапрпатті; ● гські хребти і вершини українських Карпат; ● переглянути як виглядає купання у знаменитих Лумшорських чанахі; ● замки, та інші визначні місця.

Колоритні вулички Мукачева, Ужгорода, Виноградово здатні запропонувати туристу багато цікавого. Тут ви побачите старовинну кам’яну бруківку, національні квартали і цікаву адміністративну архітектуру. Заміські простори відкриють перед вами чудові санаторії та щорічні літні фестивалі. Одним з найпопулярніших фестів є той, котрий кожного року влітку проходить біля водоспаду Шипіт.

Взимку – до Карпат!

зимою

Зима в Карпатах – прекрасний період для екскурсій музеями, а також дегустаційними винними підвалами. Для гурманів тут є усе необхідне – починаючи з визнаних виноробних будинків та завершуючи сімейними сироварнями. Поціновувачів приємних смаків вразять галереї меду. А ще цікавим стане відвідання залів леквару – сливового повидла, створеного за особливими рецептами. На завершення дегустація делікатесного м’яса закріпить позитивні враження від карпатських гастрономічних шедеврів.

Краєзнавчі та історичні музеї різних міст також розкажуть про цікаве життя краю. А музеї ткацтва, лозоплетіння, ковальства і соляних копалень познайомлять з працьовитістю карпатських мешканців.

Весна – чудова пора для туризму

Весна

Навесні у Карпатах теж є чим зайнятися. Зрештою, тут цікаво впродовж усього року. Реліктова долина в урочищі Кіреші тішить відпочивальників красою нарцисів. За два тижні, поки цвітуть ці прекрасні квіти, можна відвідати численні замки Закарпаття. Серед них – Хустський, Ужгородський, Невицький, Чинадіївський, Довжанський, замок Паланок, замок Канків в Виноградово. Якщо ви належите до поціновувачів палацової архітектури, то маєтки місцевої знаті стануть справжньою знахідкою на вашому екскурсійному маршруті. Палаци Шенборнів та Перені, а також графський двір у Берегово продемонструють шик минулих часів. Середньовічна Горянська ротонда, численні православні храми, костели, синаноги й монастирі познайомлять з красою та духовністю Карпат.

Літній та осінній відпочинок у Карпатах

осінь і літо

Відвідувати цей край добре не лише взимку й навесні. Літо та осінь – теж чудові пори року для туризму. Влітку ви зможете отримати естетичну насолоду від споглядання озера Синевир. А термальні джерела та басейни, котрі є у Берегово та Велятині, актуальні впродовж усього року. Активний гейзер Вучкево, форелеві ставки – далеко не все, що може сподобатися сучасним туристам. А прекрасні гірські річки дають змогу не лише помилуватися, а й освіжитися.

Екскурсійний гід

Екскурсії

Бажаєте краще ознайомитися з Карпатами, аби обрати, куди саме вирушити в мандрівку? Тоді перегляньте віртуальні екскурсії у 3Д по історичні та природні пам’ятки Карпат. Вони дадуть змогу не лише ретельно спланувати свій маршрут, а й підібрати відпочинкове житло згідно своїх бажань та можливостей. Тож ласкаво просимо! Замовити екскурсії і тури пропонуємо від туристичного оператора Про Карпати.

Адреса екскурсійного гіда: Ужгород, вулиця Корзо, 3, тел:+38 (099) 776-77-29, +38 (097) 034-53-93. www.prokarpaty-tour.info. Звертайтесь!

Історичні та природні пам’ятки Карпат у 3D форматі