Пошук

Виноградів проживання

Виноградів готелі, приватні садиби у 3Д

Виноградів проживання: готелі, приватні садиби, санаторії у 3Д

Виноградів – містечко, здатне зачарувати своєю красою будь-якого туриста, котрий сюди приїздить. Особливо – коли мова про гостя, який завітав з мегаполісу. Якщо вас зацікавить Виноградів, комфортне проживання у готелях та приватних садибах дадуть змогу чудово тут відпочити. Ви зможете обрати саме те, що найбільш сподобається з запропонованих варіантів відпочинкового житла. А їх тут, на щастя, не бракує.

Пропонуємо переглянути заклади які пропонують проживанням у Виноградів та в регіоні:

Вдале розташування міста

Севлюш у 3Д

  Виноградово знаходиться дуже близько до кордонів відразу двох держав. Звідси всього 10 км до Румунії та 16 км до Угорщини. Саме цей фактор забезпечує місту стабільний потік інвестицій. Однак справа не лише в інфраструктурі Виноградова, а в його природі!

  Населений пункт розташований в підніжжі живописної «Чорної гори». Це місце буквально засіяне сакурами, виноградниками, магноліями, каштанами та фруктовими деревами.

Відпочинок у Виноградово

виноградів у 2Д

Містечко ідеально підходить для тихого і спокійного відпочинку всією сім’єю. Особливо комфортно тут буде тим, хто любить спокій та усамітнення. Наразі місто не відзначається великими потоками туристів. Гучні заходи тут теж проходять доволі рідко. Сюди зазвичай приїздять не ті, хто прагне гучних веселощів.

Виноградів – це місце для людей, яким до вподоби тихий та спокійний релакс на природі і комфортні умови проживання під час відпочинку

Чарівна природа – запорука гарного релаксу у Виноградів

Релакс Виноградів

  Мальовнича «Чорна гора», котра має 568 метрів заввишки, робить цей населений пункт Закарпаття особливо привабливим та унікальним.

  Сама по собі Чорна гора є вимерлим вулканом. Цей факт підтверджується розкиданими вулканічними бомбами навколо, а також кратерами характерної форми. На виступі «Чорної гори» знаходиться чотирикутний замок «Канків». Це одна з найстаріших замкових будівель регіону, памятка Карпат. Раніше «Канків» служив блокпостом на знаменитому «Соляному шляху».

Досліджуйте Виноградів у 3Д

ЗД тури – допомога в ознайомленні з містом

Виноградів 3Д

  Виноградово – не лише місце, славетне історичними пам’ятками та чудовою природою. Тут також є мінеральні термальні джерела, які здатні суттєво покращити здоров’я. Зазвичай сюди у санаторії приїздять оздоровитися люди, котрі мають проблеми з такими системами організму: опорно-руховою, серцево-судинною, нервовою і м’язовою. Термальна вода «Теплиця», мінеральні води «Кушницька» «Боржавська» покращують обмін речовин і оздоролюють.

  Та найбільше мешканці Виноградова пишаються вином і фруктами, котрі дозрівають дуже рано. Саме в Севлюші, як до 1946 року називався Виноградово, абрикоси, персики та інші плоди достигають першими на Закарпатті!

10
Пропозиції проживання в радіусі 10 км від Виноградів
100
Відстань до Ужгороду (км)
20
Відстань до кордонів з Угорщиною і Румунією (до км)

Виноградів комфортне проживання: готелі, приватні садиби

Севлюш у 3Д

  З огляду на помірну популярність містечка, в ньому не настільки величезний вибір місць для житла як, наприклад, в Ужгороді. Хоча туристам запропоновані всі основні категорії номерів для проживання у Виноградові. Тобто у місті є готелі, бази відпочинку, санаторії, приватні садиби та гостьові будинки.

  Цікавий відпочинковий комплекс з великим озером, басейнами, атракціонами, готелем і санаторій «Орлине гніздо» розміщені прямо біля Чорної гори.

  Знаний в Україні бальнеологічний санаторій «Теплиця» пропонує для оздоровлення і відпочинку зупинитись в номерах санаторного комплексу чи у котеджному Містечку Здоров"я поряд. 3D-тури, які представлені на нашому сайті, полегшать вибір з підбіром житла. А реальна мандрівка до цього населеного пункту подарує чудові враження.

Екскурсійний гід

Севлюш

Екскурсії у Виноградів проводить туроператор Про Карпати.

Адреса: Ужгород, вулиця Корзо, 3, тел:+38 (099) 776-77-29, +38 (097) 034-53-93. Звертайтесь!

3Д перегляд по закладам які пропонують житло, проживання в Берегово і Берегівському районі