Пошук

Ясіня у 3Д

Проживання у Ясіня Рахівського району у 3Д

Проживання у Ясіня: готелі та приватні садиби

Ясіня – це мальовниче селище міського типу на Рахівщині, розташоване в самому серці українських Карпат – між Закарпатською та Івано-Франківською областями. Саме тут залишають машини взимку більшість гірськолижників, що прямують на найпопулярніший український курорт Драгобрат. Для проживання у Ясіня є і здається багато приватних садиб, котеджів і кілька міні готелів та баз відпочинку. Ясіня проживання – онайомтесь!

Відкрийте для себе Ясіня у 3Д, підберіть оптимальні умови проживання і оздоровлення:

Про Ясіня

Ясінє

Знаменита Струківська церква повністю збудована з дерева і є діючою - пропонуємо переглянути її у 3Д. В центрі селища розташовані краєзнавчий музей і туристичний інфоцентр. Саме тут варто придбати оригінальні гуцульсьські сувеніри і ліжники. У Ясіня беруть початок туристичні маршрути на гірські вершини Близниця, Петрос та Говерла.

Селище є улюбленим місцем відпочинку великої кількості туристів. Їх приваблюють сюди мальовничі пейзажі, гірське повітря, безтурботний, спокійний відпочинок наодинці з природою. Величезний попит і наявні пропозиції для активного відпочинку в Карпатах - джипінг, мототури, катання на квадроциклах.

Проживання в Ясіня

відпочинок

Інтенсивна урбанізація розглянутого селища почалася ще не так давно – у 2000-му році. Однак з того часу прогрес досяг просто приголомшливих показників. У цьому невеликому населеному пункті з 9000 жителями – готелів і приватних садиб більше, ніж в більшості обласних центрів України! Особливою популярністю користуються дл проживання приватні садиби, які здають власне самі жителі селища Ясіня. Адже кому б не хотілося хоча б з місяць пожити в будиночку в Карпатах?

2018 рік

3D тур Ясіня проживання | Відпочинок на Рахівщині

Відпочинок зимою і літом у Ясіня

відпочинок

Відзначимо, що їхати сюди доцільно як взимку, так і влітку. Зимову пора року в Ясінях – це період активного відпочинку на найближчих гірськолижних курортах: Буковелі і Драгобраті. Хоча деякі туристи приїжджають сюди, наприклад, просто відсвяткувати Новий Рік або побути в горах на свіжому повітрі.

Влітку ж Ясиня перетворюється на справжню Мекку для любителів різних походів, сплавів по річці, і для звичайних туристів, охочих помилуватися красою українських Карпат. Однак коли б ви не приїхали, в Ясінях ви завжди зможете:

◌ насолодитися гостинністю місцевих жителів;

◌ дуже смачною закарпатською кухнею;

◌ прекрасною інфраструктурою з чанами, лазнями;

◌ екологічно чистими приватними садибами і готелями в Ясінях.

Отримайте можливість детальніше познайомитися з пам’ятниками дерев’яної архітектури Закарпаття і дивовижною самобутністю цього місця. Приїжджайте на відпочинок у Ясіня!

50
Садиб здається для проживання у радіусі 8 км (більше шт)
1555
Засноване Ясіня (рік)
31
ВІдстань до м. Рахів (км)
19
ВІдстань до курорту Драгобрат (км)

Екскурсійний гід

Екскурсії

Замовити екскурсії і тури по Закарпаттю, включаючи сходження на гірські вершини Говерлу і Петрос, джипінг, катання на квадроциклах, відпочинок у курортах Драгобрат і Буковель, пропонуємо від туристичного оператора Про Карпати.

Адреса екскурсійного гіда: Ужгород, вулиця Корзо, 3, тел:+38 (099) 776-77-29, +38 (097) 034-53-93. www.prokarpaty-tour.info. Звертайтесь!

Ясіня приватні садиби, котеджі, міні готелі і бази відпочинку у 3Д форматі. Проживання у Ясінях

Назва сторінки на російській мові : частный сектор Ясиня  дома, усадьбы, коттеджи, мини отели и базы отдыха в 3Д формате. Проживание в Ясинях частный сектор