Пошук

Синевирська Поляна у 3Д

Досліджуйте Синевирська Поляна приватні садиби, готелі у 3Д

Синевирська Поляна проживання і відпочинок на курорті Синевир

Відпочинок на озері Синевир в Синевирській Поляні стане корисним і незабутнім: унікальна природа, яка зачаровує і додає енергії; прогулянки лісом, вдихаючи свіже повітря, в пошуках лісових ягід і грибів; і безліч розваг, що залишають радісні емоції.
Проживання в курорті Синевір пропонується у селі Синевірська Поляна як правило є бюджетним і пропонується в переважній більшості у приватному секторі.

Відкрийте для себе курорт Синевір у 3Д. Синевірська Поляна: проживання в готелях і приватних садибах

Проживання та відпочинок у Синевирська Поляна

курорт синевир

У  Сеневирська Поляна є кілька готелей і туристичних баз. Але чимало гостей, туристів зупиняються у приватному секторі, у садибах Синевирської Поляни. Туристичний портал Карпати 3Д виготовляє 3Д тури по найцікавішим з них. На даний час представлений у 3Д відомий туркомплекс, готель «Арніка». Тут є все необхідне: просторі і зручні номери для проживання, колиба, конференц зал, басейн, сауна, джакузі, бар і навіть форелеве господарство. Завітайте на смачний обід у Колибу Арніка! Детальніше про приватні садиби, міні готелі - заклади проживання і колиби в Синевирська Поляна і навколо можна дізнатися, переглянувши згодом наші 3Д віртуальні тури.

Курорт Синевир

відпочинок

Справжньою перлиною Українських Карпат і звичайно Закарпаття є озеро Синевир. Воно знаходиться в Міжгірському регіоні Закарпатської області недалеко від села Синевирська Поляна. Саме озеро Синевир утворилося в результаті зсуву кам'янистих гірських порід після землетрусу. Величезні кам'яні брили загородили вихід з долини, в результаті чого і  утворилася улоговина. З часом, джерельні води трьох струмків заповнили цю місцину водою. Створилось загадкове озеро понад  10 000 років тому на висоті 989 м., і має глибину до 22-24 метрів. Цікаво, що озеро Синевир входить в сімку природних чудес України і в трійку топ-місць, які найбільше приваблюють туристів.

Звідки взялася ця чудова назва «Синевир»?

легенди про озеро

Озеро Синевир має свою історію з легендами і переказами, пов'язану з нещасливим коханням.

Місцеві жителі переповідають таку легенду: давним-давно, недалеко від цього озера жив граф з дуже вродливою дочкою по імені Синь. Коли Синь прогулювались графським маєтком, та побачила пастуха Вира з сусіднього села. Вони полюбили один одного з першого погляду і почали таємно зустрічатися. Але це довго в секреті їм не вдалося зберегти, згодом граф про все дізнався. Почувши про їхні стосунки він не зрадів, бо планував знайти своїй дочці гідного чоловіка а не бідного пастуха. Граф безжально звелів своїм слугам вбити Вира. Так і сталося. Слуги скинули пастуха з високих скель…. Коли Синь дізналася про це, вона плакала на тому місці поки не утворилося ціле озеро сліз. Назвали його Синевир, в пам’ять нещасливого кохання Сині і Вира.

У 1984 році скульптори Іван Бровді і Михайло Санич вирізали з дерева їх фігури, які і стоять на березі озера.

3D тур курорт Синевир відпочинок

Безумовно, озеро Синевир найкрасивіше озеро в Україні

пам'ятка Закарпаття

Види навколо озера просто дивовижні. Круті схили, вкриті віковими ялинами, гірськими дубами, тисами і буками заворожують. Ми пропонуємо на 3Д турі переглянути цю всю красу.  А ви тільки уявіть, яке там свіже і чисте повітря! Його ще називають «Морським оком». Це тому що вода в озері здалеку виглядає блакитною і цим схожа на море. Посередині озера знаходиться маленький острів і якщо дивитися зверху, то він схожий на око.

На території озера Синевір, пропонують:

– спробувати страви з форелі і різні страви гуцульської, закарпатської та угорської кухні;

– тут можна спробувати оригінальне гаряче закарпатське вино з ароматними приправами і домашні настоянки;

– прокататись на конях навколо озера чи виїхати на возі-бричці чи санях взимку до озера від паркувального майданчика,

– покататись на плоту по озеру до острівця;

– придбати сувеніри на згадку.

Незмінною залишилася природа навколо озера. Приблизно  20 років тому, був створений Національний парк «Синевир». У заповідній зоні забороняється ловити рибу, рубати ліс і розпалювати багаття. Територія Синевир отримала статус природоохоронної і тому не зменшується чисельність рідкісних видів рослин і диких. В озері водиться кілька видів форелі (озерна, струмкова, райдужна) і велика кількість раків.

16
Відстань до Міжгір"я (км)
9
Середня глибина озера Синевир (м)
24
Максимальна глибина озера Синевир (м)
7
Площа озера Синевир мах (га)

Екскурсійний гід

Екскурсії

Щосуботи туроператор №1 у Закарпатті Про Карпати проводить екскурсії на озеро Синевир. Виїзд з Ужгорода та Мукачева. У програмі: притулок для бурих ведмедів, долина кольорових вовків, водоспад Шипіт, озеро Синевір, панорамний підйомник на Боржавські Полонини, Келечинська мінеральна вода та мальовничі панорами карпатських гір.

Адреса екскурсійного гіда: Ужгород, вулиця Корзо, 3, тел:+38 (099) 776-77-29, +38 (097) 034-53-93. Звертайтесь!

Синевирська Поляна відпочинок і проживання. Кращі заклади віпочинку курорту Синевир у 3Д

Назва сторінки на російській мові : Синевирская Поляна, отдых и проживание. Лучшие заведения отдыха курорта Синевир в 3Д