Пошук

Віртуальні 3D тури Google

для Вашого бізнесу від компанії «Карпати 3Д

Заклади бізнесу у 3D турах на сторінках Google Street View

Google – всесвітньо відомий бренд. Це передова компанія, що постійно удосконалює свою продукцію. Google точно не потребує реклами, адже потужнішу інтернет-машину в світі годі й знайти. Проте, незважаючи на бездоганну репутацію, Google цілком природно продовжує розвиватись. Співпрцюють з ним в одній з галузей сертифіковані фотографии Google, що доповнюють карти цієї мережі, додаючи туди 3D тури, панорами з можливістю переходів між ними. Працівник нашої компанії має підтверджений статус Сертифікованого фотографа Google – Карпати 3Д.

Презентуйте свій заклад сучасно! Пропозиція для власників бізнесу

Пропонуємо, фотографом Google, відзняти 3D тури для Вашого закладу з подальшим їх розміщенням на сторінках Google Мій бізнес і на Google Картах. Робимо 3Д тури по ресторанах, кафе і пабах, готелям, котеджах, хостелах, закладам відпочинку, об’єктам нерухомості та бізнесу у західному регіоні України. 3Д тури чудово підходять і для демонстрацій магазинів, торгових центрів, салонів сфери послуг, медичних клінік і т.п.

Виготовити віртуальні 3D тури для Google – це відмінна пропозиція для будь якого закладу який планує розвивати свій бізнес в інтернет мережі. Першими в пошуку Google та на картах сервісу представлені саме сторінки Google Бізнес, тому розміщення панорам вашого закладу автоматично зацікавить і збільшить відвідуваність. Окрім того, маючи свій 3D тур в Google Street View, вам буде зручно демонструвати заклад партнерам. 3D огляд Вашого закладу стане доступним для всіх у зручний час доби. Стане можливим вставити код зображення з 3Д на сторінку власного інтернет сайту чи поділитись переглядом у соц. мережах.

Якісні 3D тури для Google Street View

єкскурсії

Сертифікований фотограф Google від компанії «Карпати 3Д» відзніме фото вашого закладу, виготовимо 3D тури і занесемо його у сервіси Google. Додатково виготовимо кілька цікавих панорамних фото локації для власників бізнесу безкоштовно.

01

Що зробити, щоб ваш заклад у 3Д з’явились на сторінках Google?

Замовити у нас віртуальний 3D тури, які буде відзнято Сертифікованим фотографом по всім вимогам компанії Google. Чим більший у вас заклад, тим більше вам знадобиться панорам. Однак, повірте, результатом ви будете задоволені. Що ж до вартості розміщення панорам закладу на картах Google Street View та Google Бізнес – компанія «Карпати 3Д» виконає це професійно і безкоштовно.

02

Знімаємо 3D тури для Google у західній частині України

«Карпати 3D» є найуспішнішим проектом на Західній Україні в своїй ніші – виготовлення 3Д турів. Якщо ви є власником одного з закладів відпочинку, чи маєте власний бізнес і хочете додати свій об’єкт у каталог інформаційного порталу та добавити контент в Google (Гугл) – приєднуйтесь! Звертайтесь, ми зпрофесійно проведемо для Вас зйомку 3D панорам і занесемо їх у сервіси Google з можливістю переходів між ними. Замовити 3D віртуальний тур – vtour@karpaty3d.com

3300
Опубліковано панорам компанією «Карпати 3Д» у сервісах Google (шт)
22800000
Кількість переглядів у Google панорам від «Карпати 3Д»
панорами і розміщення на картах Google Maps Віртуальні 3D тури Google

Що Ви отримаєте розмістиши 3D тури у Google ?

Яку користь це принесе саме вам?

◌ клієнти легко знайдуть вас на картах та навігаторах (на даний момент щоденно навігаційними програмами користується понад 4 млн людей в Україні);

◌ відвідувачі цінують відкритість і зроблять вибір серед подібних закладів у вашу користь;

◌ вищі позиції в пошуковику Google;

◌ підвищення престижу і впізнаваності Вашого бренду;

◌ безстрокове розміщення 3D турів на сервісах Google Maps;