Пошук

Тячів у 3Д

Досліджуйте Тячів і Тячівський район у 3Д!

Відпочинок у Тячів та визначні пам’ятки у 3Д турах

Дивовижний край зелених лісів і гірських річок, Тячівський район є одним з найколоритніших і найцікавіших на Закарпатті. Тячів знаходиться неподалік від гір на самісінькому кордоні з Румунією. Це безумовно, впливає на культуру та особливості цього регіону. На території Тячівського району знайдено 67 мінеральних джерел, які містять безліч корисних мікроелементів. Щорічно на відпочинок в Тячів приїжджають туристи з усієї Європи, щоб підлікуватись і помилуватися приголомшливими видами навколишньої природи. Відвідайте мальовничу Тячівщину!

Відкрийте для себе Тячів у 3Д:

Фестивалі в Тячів

Тячів відпочинок

  У Тячівському районі щорічно влаштовують різноманітні свята і фестивалі: ◙ «Проводи на полонину», ◙ Міжнародний фестиваль національних меншин, ◙ «Мелодії солоних озер», ◙ фестиваль «Мерцишор», ◙ свято «Весняний полонинський хід» та ін.

  Якщо ви заздалегідь поцікавитесь датами проведення тих чи інших дійств, то зможете в ще більшій мірі познайомитись з культурою та колоритом цього регіону

Памятки Тячева

Teceu Mare

   Тячів – це колоритний край гостинних і привітних людей, що колись мав статус королівського. Згідно грамоти угорського монарха Карла I, Тячів в 1329 році було зараховано до королівських міст. Це дозволило мешканцям цього населеного пункту користуватись додатковими привілеями. Натомість жителі сплачували податок королю, а не місцевим феодалам.

   Основні пам’ятки Тячева знаходяться в центрі міста. Серед них обов’язково слід звернути увагу на:

   ◙ величний реформаторський костел, ◙ костел святого Іштвана, ◙ Угольський жіночий православний монастир, що вважається одним з найстаріших на Закарпатті.

  3D тур Тячів відпочинок

Відпочинок у Тячів: королівське місто та Солотвинські озера

Солоні озера

   Цілющі води Тячівського району розкидані у курортній зоні Солотвино. Одною з найбільш відомих водойм у цьому місці є озеро Кунігунда. Солона вода в озері володіє приблизно ж такими властивостями, як і Мертве море. За допомогою процедур і купання в Солотвино можливо суттєво покращити стан опорно-рухового апарату, серцево-судинної та нервової систем, а мінеральні грязі Кунігунди будуть особливо корисні для вашої шкіри.

   Навколо солоних озер розташовано більше 50-ти санаторно-курортних і туристично-рекреаційних закладів, збудовано велику кількість баз відпочинку. У Тячеві і Тячівському районі безліч місць для проживання і якісного релаксу на будь-який смак. Вам необхідно вибрати лише ті готелі, пансіонати чи приватні садиби, в яких вам буде найбільш комфортно. У цьому вам і допоможе наш сайт, на якому представлені 3Д тури найкращих та найцікавіших закладів регіону.

1329
Рік заснування Тячева
28
Відстань міста Хуст (км)
27
ВІдстань до курорту Солотвино (км)
99
ВІдстань до міста Мукачево (км)

Екскурсійний гід

Екскурсії

   Варто зазначити, що у гірській місцевості Тячівщини прокладено чимало пішохідних маршрутів, а в селах добре розвинений зелений туризм. Таким чином, цей регіон підходить не лише для санаторно-курортного відпочинку, але й гірських походів і приємного перебування на природі.

  Екскурсії, тури по Тячівському регіоні включаючи поїзки з купанням у солоних озерах Солотвино організовує туристичний оператор Про Карпати.

Адреса екскурсійного гіда: Ужгород, вулиця Корзо, 3, тел:+38 (099) 776 77 29, +38 (097) 034 53 93. Звертайтесь!

Тячів відпочинок і проживання. Кращі заклади відпочинку Тячів і Тячівського району у 3Д

Назва сторінки на російській мові : Тячев отдых и проживание. Лучшие заведения отдыха Тячево и Тячевского района в 3Д