Пошук

Хуст проживання

Хуст і Хустський район: готелі, приватні садиби, гостьові будинки у 3Д

Проживання в Хуст: готелі і приватні садиби у 3Д

Хуст – це невеличке, але дуже приємне містечко біля підніжжя гір на півдні Закарпатської області. Воно є третім за чисельністю населення і економічним значенням містом на Закарпатті. Поступається лише Ужгороду і Мукачево. Враховуючи важливий статус і розташування в туристичному регіоні, Хуст може запропонувати широкий вибір різноманітних помешкань. Готелі в Хусті вирізняються чудовим співвідношенням ціни і якості, а тому приємно дивують відвідувачів. Про житло в Хусті і районі ми детальніше й розкажемо на цій сторінці “Хуст – комфортне проживання”.

Відкрийте для себе Хуст у 3Д: готелі, приватні садиби, гостьові будинки

Проживання в Хусті

Хуст памятки

Проживання в Хусті відрізняється своєю комфортністю і додатковими зручностями. Все-таки Хуст є містом, тому тут достатньо готелів, що пропонують своїм відвідувачам якісні послуги за невеликими цінами. Найвідомішими готелями Хуста є: «Фокус», «Урожай», «Карпати», «Ренесанс», «Зірка», туристичний комплекс «Нарцис», комфортабельний заклад в центрі під назвою «VIP» та декілька інших.

Приватний сектор в Хусті представлений слабо, але проживання в місцевих готелях відносно недороге. Багато цікавих пропозицій ви зможете знайти на курорті «Шаян». Тут якраз більше представлений приватний сектор. Також вистачає готелів, котеджів і приватних садиб в околицях Хуста та невеликих селах біля цього міста. Підібрати оптимальний варіант для проживання в Хусті, ви зможете за допомогою нашого онлайн-сервісу «Карпати 3D» в розділі «Хуст готелі». Скористайтеся сучасними віртуальними 3D турами сайту і легко знайдіть максимально комфортний варіант житла!

Мандруємо по Хуст: архітектурні пам'ятки

памятки Хуста

Саме місто може похвалитись не дуже великим різнобарв’ям пам'яток. Найцікавішими місцями тут є храми. Однак воно виділяється красивою архітектурою і приємним виглядом та приваблює розташуванням і великою кількістю цікавих місць на околицях. Також тут знаходиться історично відомий замок, за який раніше велася боротьба між багатьма феодалами. На жаль, від нього залишились лише руїни. Проте навіть у своєму теперішньому вигляді ця пам’ятка є цікавою. Варто зазначити, що саме Хустський замок раніше був таким собі форпостом на шляху до Солотвинських шахт. Більше того, розташований він на горі вулканічного походження. Цікавими будівлями в Хусті є: Реформаторська церква, Католицький костел, Благовіщенська церква І Хустська синагога. Незважаючи на таке багате релігійне розмаїття, мешканці Хусту мирно вживаються один з одним. Тому Хуст можна назвати одним з найбільш толерантних міст України.

Що варто туристам?

віртуальний хуст

Як уже згадувалося вище, Хуст привабливий, перш за все, великою кількістю цікавих пам'яток навколо. Хоча в самому місті, звичайно, теж є на що подивитися: цікаві храми, чеський квартал, Хустський замок, Страусина ферма, Краєзнавчий музей ... Проте головною гордістю містечка є знаменита Долина нарцисів. Щоб побачити таке прекрасне видовище, приїжджати потрібно в першій половині травня. Нагадаємо, що це місце є єдиним в Європі, де до сих пір зберігся первісний Нарцис вузьколистий. Що ж стосується пам’яток, що оточують Хуст, серед них варто відзначити: бальнеологічний курорт «Шаян», центр лозоплетіння в селі Іза, приватну сироварню в Нижньому Селищі. оленячу ферму, термальний курорт «Теплі води» в Велятино.

Всі ці привабливі туристичні місця знаходиться в Хустському районі. Крім того, з Хусту дуже просто дістатись до Виноградово, Тячева, Синевиру та Іршави. Тобто, якщо ви не плануєте залишатись лише на одному місці, а хочете відвідати максимально велику кількість пам'яток Закарпаття, радимо заселитися саме в цей населений пункт. Приїжджайте!

10
Готелів, садиб у Хуст в радіусі до 10 км
72
Заклкладів проживання в радіусі 20 км від Хуста
108
ВІдстань до Ужгороду (км)

Екскурсійний гід

Екскурсії

Екскурсії в Хуст, Долину нарцисів, оленячу та страусину ферми, дегустацію сиру в приватній сироварні, купання в термальних басейнах в Велятино організовує і якісно проводить туристичний оператор Про Карпати.

Адреса екскурсійного гіда: Ужгород, вулиця Корзо, 3, тел:+38 (099) 776-77-29, +38 (097) 034-53-93. Звертайтесь!

3Д тури по закладам які надають комфортне проживання в місті Хуст і Хустському районі

Назва сторінки на російській мові: 3Д туры по заведениям, которые предлагают комфортное проживание в Хусте