Пошук

Кваси у 3Д

Проживання курорт Кваси Рахівського району у 3Д

Проживання у Кваси, готелі, приватні садиби,  санаторій

Для проживання у курорті Кваси є і здаються чимало приватних садиб, комфортабельних котеджів і кілька міні готелів. Пропонуємо Вашій увазі 3Д тури по санаторному комплексу, приватним садибам, закладам відпочинку в курорті Кваси Рахівського району. Кваси проживання – онайомтесь!

Відкрийте для себе Рахівщину у 3Д, підберіть оптимальні умови для відпочинку і оздоровлення:

Легенди про Буркут

Кваси відпочинок

  Якби хто-небудь задумав перерахувати всі карпатські легенди, він збився б на першій тисячі. Адже, крім великих легенд про походження Карпат, про чаклунів-мольфарів, про карпатське золото, про опришків і графа Дракулу, тут ще й кожна гора, кожне село, навіть кожне джерело мають свою власну легенду.

   Наприклад, село Кваси отримало свою назву завдяки унікальній миш’яковистій мінеральній воді, джерел якої в околицях налічують більше сотні. Гуцули називають цю воду квасною водою, або просто квасами. У багатьох місцевих жителів свої джерела, «буркути», просто у дворі. Колись давно село так і називалося – Буркут.

Кваси проживання

буркут

   Допомогти підібрати у 3Д оптимальний варіант для відпочинку і оздоровлення (готель, санаторій, приватну садибу чи базу відпочинку) у курорті Кваси Рахівського району пропонує ресурс «Карпати 3Д».

   Курорт в Квасах – ідеальне місце не тільки для відпочинку, але і для лікування. Щедра Карпатська земля подарувала людям джерела з мінеральною водою які довгі роки допомагають відновлювати здоров’я.

   У курорті Кваси відомі 19 мінеральних джерел з цілющою “Квасною” водою. Назва села утворилось саме від цієї назви мінеральної води. Тут успішно функціонує відомих унікальний санаторій «Гірська Тиса». Навколо села красиві гірські пейзажі Карпат які притягують для відпочинку в Квасах багато туристів і відпочиваючих. Кваси проживання і відпочинок.

  Кілька туристичних маршрутів проходять через село Кваси, і звідси ж роблять сходження на вершину Карпат – Близниця курорту Драгобрат.

  3D тур Кваси проживання | Відпочинок на Рахівщині

80
Джерел з мінеральною водою на території Квасів більше (шт)
1794
Перша письмова згадка про Кваси
15
ВІдстань до м. Рахів (км)
35
ВІдстань до курорту Буковель (км)

Екскурсійний гід

Екскурсії

Замовити екскурсії і тури по Закарпаттю, включаючи сходження на гірські вершини рахівщини, джипінг, мототури, відпочинок у курортах Драгобрат і Буковель, пропонуємо від туристичного оператора Про Карпати.

Адреса екскурсійного гіда: Ужгород, вулиця Корзо, 3, тел:+38 (099) 776-77-29, +38 (097) 034-53-93. www.prokarpaty-tour.info. Звертайтесь!

Кваси готелі, приватні садиби, котеджі і бази відпочинку у 3Д форматі. Проживання у курорті Кваси Рахівського району приватний сектор

Назва сторінки на російській мові : Квасы отели, частные дома, коттеджи в 3Д формате. Проживание в курорте Квасы частный сектор