Пошук

Солочин у 3Д

Досліджуйте відпочинок Солочин у 3Д

Солочин: приватні садиби, готелі, квартири в курортній зоні санаторію «Квітка Полонини»

  Закарпаття – край, котрий дивує кількістю своїх курортів та відпочинкових місць. У Свалявському районі є один із найкращих курортів Західної України. Це селище Солочин, котре розкинулося у вузькій долині. Місцевість оточена з різних боків великими горами й густими лісами. Навіть просте споглядання цих краєвидів дарує відчуття релаксу. Місце розташування селища Солочин дуже гарне. Тут зустрічаються дві річки – Мала й Велика Пиня. Поруч знаходиться міжнародна траса Київ-Чоп. А за 7 кілометрів – відоме своїми рекреаційними можливостями місто Свалява. Якщо хочете не лише оздоровитися, а й насолодитися природою Карпат, вам допоможе у цьому відпочинок у селищі Солочин, приватні садиби, готелі та квартири тут можна зняти за помірними цінами. А ознайомитися з ними допоможе наш портал.

Відкрийте для себе відпочинок у Солочин: готелі садиби, квартири у 3

Селище на мінеральних джерелах

Солочин 3Д

 У селища Солочин давня й багата історія. Перш за все, курорт знають за його цілющими лікувальними водами. Серед них: «Лужанська-4», «Лужанська-7», «Поляна Квасова». За своїми властивостями ці води є подібними до славетної грузинської «Боржомі». Вони є корисними для органів травлення та інших систем організму. Серед корисних речовин, котрі є у складі цих вод, варто відзначити: мінерали, домішки брому і фтору. Навіть після однієї склянки таких вод організм відчуває себе більш здоровим та бадьорим.

Курорт Солочин – відпочинок з оздоровленням

мінералні джерела Солочин

  Поблизу курорту Солочин знаходиться чимало котеджів, міні-готелів, є приватні садиби та квартири, серед яких ви зможете обрати те, що буде найбільш до вподоби. Є варіанти для людей з різними фінансовими можливостями. Обрати те, що буде для вас найкращим, можна за допомогою наших віртуальних 3Д-турів. Чимало оригінальних ресторанів та кафе зі смачною кухнею, котрі є на території Солочина, стануть справжнім відкриттям для туриста.

  Завітавши на цей курорт, ви не лише оздоровитеся, а й насолодитеся прекрасним дозвіллям. Мальовнича природа відкриває чимало гарних можливостей для любителів збирати гриби та ягоди. Також тут можна кататися на конях і квадроциклах, займатися рибальством, відвідувати цікаві екскурсії. У Солочині є гірськолижні витяги. Тож взимку є нагода кататися на лижах, милуючись мальовничими схилами Карпатських гір. За допомогою наших віртуальних 3Д-турів по санаторій, готелі, садиби знайомтеся з Солочин та вирушайте сюди у реальну мандрівку! Солочин: приватні садиби, готелі, квартири в курортній зоні санаторію «Квітка Полонини»

7
ВІдстань до Сваляви (км)
75
ВІдстань до Ужгороду (км)

Екскурсійний гід

відпочинок

Екскурсії у Сваляву, по замкам Закарпаття проводить туроператор Про Карпати.

Адреса екскурсійного гіда: Ужгород, вулиця Корзо, 3, тел:+38 (099) 776-77-29, +38 (097) 034-53-93. Звертайтесь!

3Д перегляд по закладам відпочинку у курорті Солочин Мукачівськго району