Пошук

Дідово відпочинок у 3Д

Дийда відпочинок на озері Дідово у 3Д форматі

Відпочинок на озері Дідово | Дийда проживання у приватних садибах, котеджах

Відпочинок на озері Дідово в Закарпатті є популярним та затребуваним. Якщо ж ви ще не чули про цю водойму, пропонуємо ознайомитися з нею. Інформація на нашому сайті та захоплюючий 3Д-тур у цьому допоможуть.Тим, хто вирішив провести відпочинок влітку на озері в Закарпатті, годі й шукати чистішої води та більш приємної інфраструктури, аніж тут. Піщаний берег озера Дідове – місце, де ви відчуєте особливий комфорт. Майже 50 гектарів смарагдової гладі вражають прозорістю хвиль водойми, котра недавно утворилася. А гарні умови для різних видів відпочинку – запорука того, що тут буде цікаво туристам з найрізноманітнішими смаками.

Заклади відпочинку в еко – курорті Дідово у 3Д:

Неочікуване виникнення

Курорт Дідово

  Впродовж віків і аж до останньої чверті минулого століття на місці озера велися роботи з видобутку піску. Величезний кар'єр припинив функціонування заради збереження навколишнього ландшафту і селища. Земна порожнина природним шляхом сповнилася чистої карпатської води. Встановлена ​​глибина озера Дийда – 16 метрів, проте місцеві жителі стверджують, що в деяких місцях прозора купель сягає навіть 20 метрів.

Серед тих переваг, які знову й знову мотивують туристів приїздити на озеро Дідово, варто відзначити:

Дийда відпочинок

 • чистенький та зручний піщаний пляж;
 • гарну прибережну зону, котра є дуже комфортною для купання;
 • наявність атракціонів та водних розваг.
 • Вирушаючи на озеро Дідово, вам не потрібно турбуватися ані про їжу, ані про знаряддя для відпочинкових забав. Поруч знаходиться ресторан «Нодь Керт» (Старий сад) з національною кухнею, а також – піцерія. Для забезпечення побутових потреб є магазинчик.

  Розвинена інфраструктура еко курорту Дідово

  віртупльне берегово

    На озері з одного краю розміщений величезний пляжний комплекс «Бумеранг» а з протилежного відпочинковий комплекс басейнів «Bora Bora Beachг». Тут є все, що потрібно для веселого проведення часу на озері. Пропонуються водні атракціони: гірки, катання на катамаранах та байдарках, на території є волейбольні майданчики та поле для міні футболу. Величезна кількість лежаків доступні у накритих зонах і на березі. Для малечі облаштовані дитячі басейни і гральні майданчики.

    Вісімдесят секторів для вільного туризму – не єдиний вияв гостинності еко курорту Дідово. Сектори навколо озера розмежовані та забезпечені лежаками, критими альтанками й мангалами. Є різні категорії пляжних ділянок, котрі відрізняються одна від одної за наповненістю й ціною. Тому туристи з різними можливостями зможуть тут знайти саме те, що їм буде зручно. Для кожного тут гарантовані: паркова, біо -туалет та нічне освітлення. Є наметове містечко. На приємній скошеній травичці можна розбити власний намет. Наявність баків для відходів – запорука чистоти на місці відпочинку. На території пляжів є піцерія. кілька кав"ярень барів з прохолоджувальними напоями і морозивом.

    Еко курорт Дідово відпочинок 3Д тур

  Котеджне містечко Дийда

  Дідово відпочинок

    Поряд з озером побудовано ціле котеджне містечко. Частина приватних садиб у першій лінії має власний вихід до водойми. Комфортабельні міні-готелі з облаштованими спусками до води й номерами різних категорій забезпечують відпочивальникам гарні можливості для вибору.

     У будиночках, котрі здаються в оренду, ви можете скористатися пральною машиною та іншою технікою, а також добре укомплектованою кухнею. Дітям запропонують басейн у дворі, а дорослим – доступний інтернет.

     Зняти котедж на березі можна в приватних власників, що запрошують до себе туристів різної платоспроможності. Зазвичай садиби з більш дешевими кімнатами знаходяться в глибині однойменного селища. Відпочивальникам пропонується користування великим загальним пляжем, а не його приватним відрізком.

     Оскільки озерний край Дідово знаходиться неподалік від райцентру Берегово, відпочинок у еко курорті Дийла зручно поєднувати з екскурсійними турами та візитами до термальних басейнів Косино. Знайомтеся з цими населеними пунктами за допомогою наших 3Д-турів та обирайте для себе цікавий маршрут!

     Курорт Дідово пропонує відпочинок круглий рік, але відпочинкові зони на озері доступні тільки у літній період.Тому взимку пропонується тільки проживання у приватних садибах, котеджах на березі озера у селі Дийда та екскурсійні, гастрономічні програми відпочинку.

  54.6
  Площа водойми (гектари)
  16
  Максимальна глибина озера (метрів)
  5
  Розташоване від Берегова на відстані (км)

  Екскурсійний гід

  Beregszász

  Екскурсії у Берегове з відуванням термальних басейнів і дегустацією вина щовівторка проводить туроператор Про Карпати.

  Комплектація групи з міста Ужгород і Мукачево

  Адреса екскурсійного гіда по Берегівському регіону: Ужгород, вулиця Корзо, 3, тел:+38 (099) 776-77-29, +38 (097) 034-53-93. Звертайтесь!

  3Д перегляд по закладам у категорії відпочинок еко курорт Дийда на озері Дідово Берегівського району

  Назва сторінки на російській мові : 3Д просмотр по заведениям в категории отдых еко курорт Дедово Дыйда Береговского района