Пошук

Берегове у 3Д

Берегове відпочинок у 3Д форматі

Берегове – термальний курорт та туристична «родзинка» Закарпаття | Відпочинок у Берегове

Закарпаття – цікавий та унікальний край. Кожна мандрівка цією місцевістю відкриває перед туристом несподівані гарні сюрпризи. Мальовничі містечка й села овіяні атмосферою спокою  й комфорту. Це – саме те, що треба, аби відволіктися від повсякденної метушні. Берегово – туристичний і термальний курорт Закарпаття, який розташований на берегах річки Верке. З усіх боків від річки – ліси із схилами, засадженими виноградом. Якщо вас зацікавило місто Берегове, відпочинок тут буде особливо приємним. Тутешні вина відомі в Україні та за кордоном. А старовинні будиночки й пам’ятки архітектури – ще одна візитка міста.
Щодо вибору закладів відпочинку в регіоні, він тут справді солідний – переконайтесь Берегове відпочинок у 3Д:

Термальні джерела в Берегове

віртупльне берегове

  На Закарпатті є багато цікавих населених пунктів та Берегово з-поміж виділяється особливо. Термальні джерела, котрі є в цьому місті, вважаються справжнім дивом природи. Недаремно для оздоровлення сюди приїздять люди з усього світу.

  Один з найвідоміших басейнів з термальною водою – той, який створений на базі спортивного комплексу «Закарпаття». Є ще й другий закритий басейн. ВІн знаходиться на території туристично-оздоровчого центру «Жайворонок». І звичайно третій, найвідоміший, термальний курорт у Закарпатті – «Термальні води Косино»

Колорит угорської кухні й вина

гастрономічні тури

  Окрім термальних джерел, туристів вабить також своєрідна угорська кухня і смачне Брегівське вино. Виноробні традиції міста сягають корінням у сиву давнину. Так, з давніх-давен місто було центром виноробства на Закарпатті. Навіть сьогодні тут збереглося чимало автентичних винних підвалів. Щоб відчути справжній смак цього вина, обов'язково відвідайте дегустаційні зали в Берегово. Така можливість стане справжнім сюрпризом для гурманів.

   У містечку проживають представники понад 40 національностей. Більшість – угорці. Місцева кухня й традиції виноробства передають багатокультурний колорит.

ЗД тури – допомога в ознайомленні з містом

віртупльне берегово

  Місто Берегове поєднало в собі чудову природу з багатою культурою та історією. Туристів чекає широкий вибір готелів, гостьових будинків та приватних садиб для проживання. Тут є чимало ресторанів, дегустаційних залів для вашого цікавого і затишного відпочинку.

  Ваше уявлення про цей угорський куточок Закарпаття доповнять 3Д-тури по кращим закладам для проживання й відпочинку. А віртуальні мандрівки по термальних курортах Берегово не залишать байдужими. Вони стануть переконливим аргументом на користь того, аби побувати в цих місцях вживу.

Берегове відпочинок 3Д тур

Пам’ятки міста, Берегове відпочинок

Відпочинок

  Берегово вважається одним міст України, де найкраще збереглися історичні пам'ятки та  архітектура. Гуляючи по місту, слід звернути увагу на елементи будівель. Орнаменти, балюстради, бортики і глянсова черепиця у стилі бароко здивує справжніх поціновувачів старовини.

   Найстаріша міська споруда – римо-католицький костел Воздвиження Чесного Хреста на площі Ференца Ракоці II. Будівля зачаровує своєю величчю і розкішною архітектурою.

   Берегове відоме також своїм дивовижним палацом під назвою Барське казино – «Золота пава». Колись воно було місцем всіх урочистих заходів. А зараз тут знаходиться вишуканий ресторан і готель з однойменною назвою. Інтер’єр закладу та його вишукана кухня здивує навіть найвибагливіших туристів. Коли будете поблизу, не забудьте сфотографуватися біля «горбатого» моста. Це – одна з найбільш давніх рукотворних пам’яток Берегова.

   У центрі міста знаходиться площа Героїв, яку жителі дуже поважають і оберігають. Вона оточена невеликим парком з лавками. А в центрі стоїть пам'ятник усім загиблим воїнам.

   До речі, тут знаходився перший готель у стилі бароко, побудований у XVII столітті. Зараз це Національний угорський театр імені Дюлі Єшаю. Неподалік ви побачите помпезну будівлю колишнього Палацу правосуддя. Нині це Закарпатський угорський університет імені Ференца Ракоці. Через дорогу розташований реформаторський костел, який є найбільшим у Берегове. На 3Д-турі можете поглянути сьогоднішнє обличчя будівлі, а також її стан до реконструкції у 2013 році. Колишня синагога, яка у наш час є центром культури міста, теж варта уваги.

23810
Населення Берегове на 2020 рік (чоловік)
1063
Рік заснування міста
55
Відстань до м. Ужгород (км)
26
У Берегове пам'яток архітектури є

Екскурсійний гід

Beregszász

Відпочинок, екскурсії у Берегове і Косино з відуванням термальних басейнів і дегустацією вина кожного вівторка проводить туроператор Про Карпати.

Адреса екскурсійного гіда по Берегівському регіону: Ужгород, вулиця Корзо, 3, тел:+38 (099) 776-77-29, +38 (097) 034-53-93. Звертайтесь!

3Д перегляд по закладам у Берегове і Берегівському районі