Пошук

Велика Бийгань у 3Д

Велика Бийгань готелі, приватні садиби, ресторани у 3Д

Велика Бийгань готелі, приватні садиби, ресторани, весь відпочинок у 3Д 

Село Велика Бийгань – це маленьке, але дуже затишне угорсько-українське село поблизу Берегове, що виділяється вдалим розташуванням відносно термальних курортів. З огляду на комфортну локацію Велика Бийгань, це село є досить популярним варіантом для зупинки і проживання у міні готелях та приватні садиби в Берегівському регіоні.Заклади відпочинку, садиби у селі Велика Бийгань:

Відстань від села Велика Бийгань:

5
до казкового озера Дідове в селі Дийда відстань (км)
7.5
до термальних вод Косонь (км)
15
до басейнів і дегустаційних залів Берегово (км)

Велика Бийгань проживання та відпочинок

Приватні садиби

   Відзначимо особливості. ◙ По-перше, Велика Бийгань вважається більше угорським поселенням, істотно відрізняється від українських. Оренда житла тут – це ніби комфортне проживання за кордоном, але в межах України. ◙ По-друге, через відносну віддаленість кожного з перерахованих вище курортів від Бийгань,

На відпустці тут можна ще й добре заощадити!

Велика Бийгань

Орендувати приватну садибу або номер в готелі в Велика Бийгань можна в будь-який час року. Тут немає сезонності. Взимку в село частіше заселяються з метою відпочинку в Косино і лікування болячок в місцевих термальних водах. Влітку житло, готель чи садиби в Велика Бийгань знімають заради візиту в райський куточок Закарпаття - Дідівське озеро в селі Дийда. До того ж з цього села теж організовуються екскурсії Закарпаттям і виїзди в цікаві місця регіону. .

ЗД-тури – допомога в ознайомленні з Велика Бийгань

віртупльне берегово

  Підібрати найбільш відповідне житло в Велика Бийгань пропонуємо у нас на сайті. Запустіть віртуальні 3D тури і подивіться найцікавіші пропозиції в регіоні.

   Сучасні технології дозволяють нашим користувачам поглянути на кожен з варіантів зсередини. Завдяки цій особливості ви можете отримати саме те, що потрібно, а не вибирати житло навмання.

Екскурсійний гід

Beregszász

Екскурсії у Берегове і Косино з відуванням термальних басейнів і дегустацією вина кожного вівторка проводить туроператор Про Карпати.

Адреса екскурсійного гіда по Берегівському регіону: Ужгород, вулиця Корзо, 3, тел:+38 (099) 776-77-29, +38 (097) 034-53-93. Звертайтесь!

3Д перегляд по закладам відпочинку у селі Велика Бийгань і Дийда Берегівського району

Назва сторінки на російській мові : 3Д просмотр по заведениям отдыха в селе Великая Быйгань и Дыйда Береговского района