Пошук

Міжгір’я у 3Д

Досліджуйте Міжгір’я і регіон у 3Д

Барвистий відпочинок у Міжгір’я: скуштуйте життя у всіх його проявах

Сумуєте по чистому повітрю і мальовничій природі? Чи можливо бажаєте розважитись на фестивалі або покататись на лижах? Міжгір’я є чудовим місцем для відпочинку будь-якого виду! Цей населений пункт практично з усіх боків оточений горами, карпатськими лісами і гостинними людьми, що робить його одним з найпривабливіших курортів в українських Карпатах! Ви ще сумніваєтесь чи слід організувати свій відпочинок у Міжгір’я? Що ж, ми розвіємо ваші сумніви.

Відкрийте для себе Міжгір’я у 3Д:

Мандруємо по Міжгірщині

Міжгір’я відпочинок

Приїжджаючи в Міжгір’я, ви попадаєте в красивий та екологічно чистий регіон, в якому можна насолоджуватись навіть повітрям! Міжгір’я сховане в гірській улоговині біля вершин Кук, Кам’янка та Стримба в долині мальовничої річки Ріка, що сприяло утворенню тут власного мікроклімату. В містечку практично немає спекотних вітрів, оскільки від них чудово захищають гори. Зима ж у Міжгір’ї м’яка, але сніжна. Відомі курорти в Міжгірському регіоні це курорти Пилипець, і Подобовець, курорт Синевир, та селище Колочава

Відпочинок у Міжгір’я

пам"ятки Міжгір’я

Відповідно, відпочивати у Міжгір’ї можна цілий рік. Оскільки біля цього міста знаходяться відразу три мальовничі гори, і відповідно тут чудовий вибір гірськолижних курортів. В цій зоні створені гарні умови як для любителів лиж, так і для шанувальників сноуборду.

Влітку ж Міжгір'я привабливе для любителів походів і фестивалів. Звідси зручно починати захоплюючі подорожі по закарпатським околицям і добиратися до головної перлини регіону – озера Синевир. Крім того, в сусідньому від Межигір'я Пилипці знаходиться ще одна знаменита пам'ятка – водоспад Шипіт. Враження від відвідин цього водоспаду будуть незабутніми! Перед святом Івана Купала поруч з цим водоспадом влаштовуються зльоти неформалів з України, Росії і Білорусі. Якщо вас приваблює атмосфера в стилі хіпі, обов’язково відвідайте цей захід.

Чудовим вибором Міжгірщина буде й для любителів пасивного відпочинку. Відновити душевні, моральні і фізичні сили ви зможете в місцевих чанах та закарпатських лазнях. При грамотному підході це допоможе вам вивести безліч токсинів з організму і наче заново народитись на світ.

У регіоні, крім звичайних екскурсійних турів, організовуються також поїздки до численних мінеральних джерел. Їх в цьому районі 48! Причому за своїми цілющими властивостями вода в межигірських джерелах нагадує знамениті «Арзані» і «Єсентуки».

3D тур Міжгір’я відпочинок

Проживання в Міжгір'ї

віртуальне Міжгір'я

Найбільш широко в Міжгір'ї з варіантів проживання представлений приватний сектор. Є тут як бюджетні, так і елітні приватні будинки. Також в цьому місті і його околицях можна знайти кілька чудових баз відпочинку та готелів. Підібрати оптимальне житло в Міжгір'ї ви зможете на нашому сайті «Відпочинок в Карпатах в 3Д». Завдяки сучасним технологіям і якісним 3D турам вибір будинку в цьому місті стане для вас легким і приємним. Гортаючи каталог приватних садиб та готелів на ресурсі, ви можете бути впевнені, що вся зазначена інформація відповідає дійсності. Переконайтесь в цьому самі під час перегляду 3Д турів. Врахуйте, що вдало вибраний варіант проживання допоможе вам отримати ще більше задоволення від відпочинку в Міжгір’ї. Ласкаво просимо на Закарпаття!

23.8
Відстань до курорту Пилипець (км)
20
Відстань до Синевирського озера (км)
41
ВІдстань до смт Воловець (км)
148
ВІдстань до міста Ужгород (км)

Екскурсійний гід

Екскурсії

Екскурсії на Боржавські полонини та водоспад Шипіт у Пилипці, і озеро Синевир організовує і якісно проводить щосуботи туристичний оператор Про Карпати.

Адреса екскурсійного гіда: Ужгород, вулиця Корзо, 3, тел:+38 (099) 776-77-29, +38 (097) 034-53-93. Звертайтесь!

Міжгір’я відпочинок і проживання. Кращі заклади відпочинку Міжгірщини у 3Д

Назва сторінки на російській мові : Межгорье отдых и проживание. Лучшие заведения отдыха Межгорья в 3Д