Пошук

Відпочинок в Хуст у 3Д

Досліджуйте Хуст і Хустський район у 3Д

Хуст відпочинок у 3Д

Хуст – мініатюрне містечко, що розкинулося в мальовничій долині, оточеній синіми Карпатами. Як фортеця, поселення Хуст існує з Х-ХI ст., а назва міста походить з угорської – «земля воєводи Густі». Похвалитися настільки багатою історією, як Хуст, може небагато міст України. Нещодавно він відсвяткував своє 900-ти річчя. Туристів, що відвідають Хуст вперше, безсумнівно, вразить подих старовини і унікальність цього краю. ВІдпочинок в Хуст і Хустському районі буде цікавим, на турпорталі достатньо пропозицій з оглядовими 3Д турами по закладам відпочинку і пам”ятками у цьому регіоні

Відкрийте для себе Хуст у 3Д:

Мандруємо по Хуст

Хуст памятки

Визначною пам'яткою в Хусті є замок раннього середньовіччя, навколо якого поступово розростався Хуст. Його розбудова почалася за часів правління угорського короля Ладислава, в далекому XI ст. У давнину цей замок називали "орлиним гніздом". Це справді фантастичне місто, яке приховує чимало таємниць і загадок, а побудували його для того щоб контролювати "соляний шлях" із Солотвино. На жаль, до сьогоднішнього дня збереглися тільки руїни Хустського замку.

Відпочинок в Хуст: архітектурні пам'ятки

памятки Хуста

З замкової гори відкривається захоплююча панорама на долину, на якій розкинулось казкове і наче іграшкове місто. Посеред Хусту височіє пам'ятник архітектури епохи готики - костел Святої Єлизавети, побудований в кінці XIII - початку XIV ст. Що цікаво, в місті налічується кілька протестантських церков. Крім того, тут є дві синагоги (нова і стара). І всі ці храми мирно співіснують в такому крихітному містечку протягом кількох століть. Одною з визначних пам’яток Хусту вважається римо-католицький костел св. Анни. Розповідають, що будувався він з руїн Хустського замку. В новий храм перенесли годинник і дзвін із замкової годинникової вежі. Цей дзвін до сих пір залишається безцінною реліквією міста, адже саме за його допомогою мешканців сповіщали про небезпеку.

Багата історія залишила за собою помітний слід також в архітектурі Хусту. Прогулюючись коротенькими, затишними вуличками, можна милуватися старовинними будівлями церков і будиночків. З одного боку розглядаєш мереживо синіх гір, а з іншого – величну Замкову гору, яка ховає таємниці історії. Ще одним цікавим куточком міста є "чеський квартал", споруджений в ХХ столітті чехами-колоністами. Серед двоповерхових будиночків, вкритих автентичної червоною черепицею, можна блукати годинами, відчуваючи себе наче в іншій країні. Вражає не тільки архітектурне багатство культових будівель, Хуст приваблює ще й своєю місцевістю. Кожному, хто приїде в Хуст на початку травня, необхідно відвідати унікальну долину нарцисів, щоб помилуватися білими квітами, які розкинулися на околиці міста на площі в цілих 250 га! Це єдине місце в Україні і Європі, де без штучного виведення ростуть ці дивовижні квіти. Причому ще з часів льодовикового періоду!

3D тур Хуст відпочинок

Що ще відвідати туристам?

віртуальний хуст

Багато туристичних скарбів зібрано і в околицях Хустщини. Давайте познайомимося з ними:

Основним санаторно-лікувальним курортом цього регіону є Шаян. Місцеві джерельні води за своїм складом дуже схожі на "Боржомі", "Нарзан" і "Єсентуки", і їх вживання допомагає при багатьох хворобах. Зокрема, шаянські води показані хворим на діабет, гепатит, хронічні інтоксикації, захворювання сечовивідних шляхів. Також вони будуть дуже корисними при проблемах з системами травлення.

Неподалік від Хуста, а саме в селі Нижнє Селище, приваблює туристів ще одна цікава атракція - приватна сироварня. Тут за допомогою сучасних швейцарських технологій виготовляють три сорти сиру, а мандрівники на власні очі можуть спостерігати за процесом його «народження». Селиський сир є надзвичайно смачним, тому велика частина продукції йде на експорт.

Термальний курорт «Велятино» є унікальним навіть для багатого на такі місця Закарпаття. Гарячі джерела «Велятино» допомагають при : проблемах з диханням; гінекологічних хворобах; захворюваннях кістково-м’язового апарату; проблемах з ендокринною системою; недугах нервової і серцево-судинної систем та в інших випадках.

В цілому, відпочинок в Хуст здатен принести масу приємних емоцій. По-перше, це значно спокійніший і багатший на красиві пейзажі регіон, ніж, наприклад, великий мегаполіс. А по-друге, в той же час він є чимось новим і незвичним для пересічного українця. Тому ласкаво просимо вас на Закарпаття! Підібрати оптимальні готелі в Хусті за допомогою 3Д турів ви зможете на відповідній вкладці на нашому сайті.

29620
Населення Хуста (чоловік)
1090
Перша письмова згадка про місто (рік)
108
ВІдстань до Ужгороду (км)

Екскурсійний гід

Екскурсії

Екскурсії в Хуст, Долину нарцисів, оленячу та страусину ферми, дегустацію сиру в приватній сироварні, купання в термальних басейнах в Велятино організовує і якісно проводить туристичний оператор Про Карпати.

Адреса екскурсійного гіда: Ужгород, вулиця Корзо, 3, тел:+38 (099) 776-77-29, +38 (097) 034-53-93. Звертайтесь!

3Д перегляд по закладам які пропонують якісний відпочинок у місті Хуст і Хустському районі