Пошук

Панорами на картах Google Maps

Компанія «Карпати 3Д» пропонує виготовити для Вашого закладу 3Д панорамні фотографії і послугу безкоштовного розміщення їх на картах Google Maps (до 10 шт).

Для чого 3Д панорами закладів розміщуються на Картах Google Maps?

Сервіс Google надає можливість показати місце знаходження, розміщення об’єкта на картах. Особливо актуально це для компаній, що працюють в сфері послуг. Річ у тім, що чимало пошукових запитів сьогодні відбуваються саме за допомогою віртуальних карт чи навігаторів. Якщо місце розташування закладу зафіксовано на карті, ймовірність залучення клієнтів істотно зростає. Але на онлайн-картах можливо не тільки вказати місце де розташовується заклад та інформацію про години роботи. Бізнес сторінку закладу може доповнити зображення у форматі 360° – панорами 3Д на  Google Перегляд вулиць, що покажуть саму локацію і все що її оточує!чи

Розміщення панорам на Google Maps дає відразу кілька переваг:

Просування бізнесу на Картах Google

єкскурсії

Унікальний контент панорам 360° допомагає яскраво, достовірно показати Ваші об'єкти бізнесу. Такі панорами самі по собі привертають аудиторію, а перегляд у 3Д концентрує увагу потенційних відвідувачів і клієнтів більше ніж традиційні фото. Розміщені панорами на Картах Google допомагають клієнтам знайомитися з інтер'єром, не виходячи з дому і це викликає більше бажання відвідати заклад.

Просування закладу на картах Google

Google maps

Просування на картах Google — необхідне, оскільки більша частина пошукових запитів за введенням відбувається у навігаторах та на картах в інтернеті. Ви можете допомогти клієнтам обрати саме Ваш заклад при «коректному» просуванні. За статистикою, на 46% більше клієнтів побудують маршрут до закладу, якщо детально заповнена бізнес сторінка компанії на картах, ведеться робота з відгуками гостей. Та все це — не просто голослівні твердження і рекламні заклики. Ці дані підтверджені статистикою. Наприклад, при побудові маршруту до закладу люди на 40% частіше вибирають те, про що є інформація на карті Google. Ще краще, якщо картка об'єкта доповнена якісними панорамними фото інтер'єру і навколишнього оточення та має статус "інформація підтверджена".

панорами в Картах Google

Перегляд вулиць на Картах Google - долучайте Ваш заклад!

Які переваги Ваш заклад отримає від розміщення панорам в застосунку Перегляд вулиць від Карт Google ?

◌ можна «озирнутися», зрозуміти, як виглядає заклад що цікавить і де він знаходиться;

◌ з'являється можливість вибрати між кількома об'єктами, не відвідуючи їх;

◌ панорама вулиць допомагає вирішити транспортне питання, побудувати оптимальний маршрут і заздалегідь підшукати місце для паркування;

◌ для людей, яким складно орієнтуватися на «плоских» схемах, віртуальні тури та панорами вулиць стануть справжньою знахідкою;

◌ панорамні зображення завжди під рукою — в будь-який момент можна відкрити карту і подивитися, як виглядає будинок. Це допомагає орієнтуватися на місці;

◌ для перегляду панорам не потрібно спеціальне програмне забезпечення або підвищені характеристики пристрою, досить стандартної операційної системи, підключення до інтернету і браузера.

22800000
Кількість переглядів у Google панорам компанії «Карпати 3Д»
3300
Опубліковано 3Д панорам більше (шт)
01

Кругові панорами та віртуальні екскурсії – потужний інструмент просування бізнесу на Google

Зверніться до сертифікованого фотографа Google -  компанії «Карпати 3Д», щоб гарантовано привернути увагу до свого закладу. Якісні фото на сторінці вашої компанії допоможуть вам краще представити себе, а клієнтам – легше вас знаходити. Віртуальні екскурсії привертають увагу в Інтернеті та заочно знайомлять клієнтів із вашим підприємством.

02

Ми знімаємо панорами з західній частині України

Компанія «Карпати 3Д» є лідером у виготовленні яксних 3Д панорам у регіоні Карпат. Звертайтеся, ми з радістю проведемо для Вас панорамну зйомку, створимо унікальний контент для залучення нових клієнтів і сформуємо іміджеву складову Вашої компанії за допомогою технологій 3Д.