Пошук

Виноградів у 3Д

Виноградів відпочинок у 3Д форматі

Виноградів: заклади які пропонують відпочинок, визначні місця і пам’ятки у 3Д

Закарпатське містечко Виноградів – населений пункт, який вабить туристів своєю мальовничістю й красою. Вдале розташування поблизу Чорної гори та русла річки Тиси стало визначальним фактором розвитку міста. Тутешні мешканці вже понад 10 століть надихаються краєвидами та прикрашають свою долину винними садами. Також місто дивує замками й палацами. На відстані в одну вулицю від Виноградова знаходяться аж два іноземних кордони – Румунський та Угорський. А сучасники ще пам’ятають розповіді батьків про перебування у складі Чехословаччини. Історію багатонаціональної міської культури барвисто описують середньовічний замок Канків, готичний костел Вознесіння і бароковий палац Перені. Якщо вас цікавить Виноградів, відпочинок тут стане захоплюючим та незабутнім.

Пропонуємо переглянути заклади відпочинку у Виноградів та в регіоні:

Комфортний Виноградів

Севлюш у 3Д

  Подорожувати до Виноградова добре у будь-яку пору року. Ви завжди почуватиметеся тут комфортно, незалежно від погоди. Місто славиться м’якими зимами та щедрим на сонячну погоду літом. Різнобарв’я осені та розквіт весни теж стануть чудовими періодами для поїздок до Виноградова.

   За один день навряд чи вдасться охопити всі місцеві визначні пам'ятки. Виноградів дивує вулканічними ландшафтами Закарпатської низини, багатовіковою архітектурою і сучасними туристичними пропозиціями. Тож варто побути тут бодай кілька днів, аби оцінити усі переваги містечка.

Виноградів проживання в готелях і приватних садибах

гастрономічні тури

Виноградів забезпечує відпочивальникам можливість винайняти різні типи житла – починаючи з готелю та завершуючи чудовими приватними садибами й будиночками. Якщо номер у готелі здасться вам дещо віддаленим від бажаної природи, доречним буде зняти приватний будинок на березі озера. Тут відпочинок у Виноградів запам'тається надовго.

Апетитний Виноградів: ресторани і кафе

Гастрономічні тури

  Удосконалювати своє тіло у Виноградові закликає не тільки атмосфера гір, а й кулінарні спокуси ресторанів і кафе. Серце популярної тут угорської кухні палає солодкою паприкою. Але, мабуть, для місцевих улюбленців сонця і вона здається недостатньо спекотною.

  Внутрішній дворик ресторану «Ташкент» вабить пряними ароматами узбецьких страв. Фірмова бараняча тушка, фонтани і тінисті галереї дозволяють подумки перенестися на час обіду до Середньої Азії. Ідея азіатського оазису під піками Карпат – у деякій мірі сюрреалізм. Поміркувати про нього тут можна за смачним коктейлем, чекаючи, поки шеф-кухар досмажить на вулканічному камені замовлений вами стейк.

   Вирушити до гастрономічної подорожі пропонує ресторан «Парус». На його «палубі» проходять багатолюдні банкети, а у VIP-кімнатах – вишукані вечері.

   Зіграти весілля в класичному стилі і з рідною кухнею пропонує ресторан «Тиса» . Українська гостинність розширила його зал до 300 місць. А яскравий, свіжий інтер'єр приваблює своєю урочистістю. Винний підвал, зелена тераса і жива музика забезпечують задоволення та радість гостей на кожному святі.

  Виноградів відпочинок 3Д тур

ЗД тури – допомога в ознайомленні з містом

Виноградів 3Д

  Хочете на власні очі переконатися у красі Виноградова та комфортності його садиб і відпочинкових закладів? Тоді для початку скористайтеся 3Д-турами на нашому порталі та ознайомтеся з тим, що може вас зацікавити. А далі, визначившись з пріоритетами, сміливо вирушайте вже у реальну мандрівку!

25410
Виноградів населення (чоловік)
1262
Перша письмова згадка про місто (рік)
100
Відстань до Ужгороду (км)
20
Відстань до кордонів з Угорщиною і Румунією (до км)

Екскурсійний гід

Севлюш

Екскурсії у Виноградів проводить туроператор Про Карпати.

Адреса: Ужгород, вулиця Корзо, 3, тел:+38 (099) 776-77-29, +38 (097) 034-53-93. Звертайтесь!

3Д перегляд по закладам в Берегівському районі

Назва сторінки на російській мові : 3Д просмотр по заведениям в Берегово и Береговском районе