Пошук

Віртуальні інтерактивні екскурсії

Віртуальні тури або екскурсії на сьогоднішній момент це один із найефективніших та переконливих способів представлення інформації!

Презентації у форматі віртуальної екскурсії 360

Презентації у форматі 360 значно більш оглядові та інформативні. Такі віртуальні екскурсії допомагають потенційним клієнтам чи відвідувачам за короткий час отримати інформацію щодо об’єкта презентацій без необхідності особистого візиту на об’єкт. Особливо ефективні вони при використанні в окулярах віртуальної реальності.

Під час перегляду 3Д екскурсії, використовуючи інтерактивні елементи ви зможете:

   Панорамні тури дозволяють здійснювати високоякісні віртуальні екскурсії та створюють у клієнта ефект повного присутності. Відмінність від перегляду звичайних фото чи відео від 3Д полягає у тому що панорамна екскурсія володіє інтерактивними елементами, тобто ви ніби здійснюєте безпосереднє управління на панорамах

  Наприклад, можна оглянути весь фітнес-клуб у 3Д, отримати інформацію про тренажери чи інше обладнання клубу, «обійти» всі зали, роздягальню, зону рецепції чи вхід не покидаючи власного офісу. Перегляд віртуальної екскурсії дасть можливість прийняти вірне рішення і скористатись вашою послугою, замовити, придбати товар чи відвідати заклад.

Віртуальні екскурсії

єкскурсії

Сайти з віртуальним туром у форматі 360 отримують більший рейтинг за пошуковими системами. Відвідувачі таких сайтів більше проводять часу під час перегляду 3Д туру. Якщо Ви бажаєте активно привернути увагу аудиторій та зробити свій бізнес більш відкритим для клієнта, ми рекомендуємо замовити фото та відео у форматі 360 віртуальої екскурсії для Вашого бізнесу.

  • Переваги для власників
  • Переваги для клієнтів

   Для тих замовників, які володіють відпочинковим бізнесом у Карпатах, 3D - презантації дають чудові можливості для промоції своїх туристичних об’єктів. Такий 3Д тур, віртуальна екскурсія,  розповість про ваш готель або садибу значно більше, аніж зробив би найкрасномовніший опис. Більш того – його демонстрація є виявом поваги до потенційного клієнта й свідченням прозорості у вашій роботі.

   Якщо ви пишаєтеся житлом, котре надаєте відпочивальникам, зверніться – ваш заклад буде включено до нашого каталогу. Для цього треба володіти 3Д - туром. Тож якщо ви його не маєте, зверніться – ми виготовимо його у гарній якості та швидко. Після цього ви зможете розмістити тур на своїй інтернет сторінці та очікувати збільшення кількості клієнтів. Як свідчать дослідження, заклади з 3Д-турами бронюються і відвідуються на 45% частіше, ніж без них.

   Для того щоб продати нерухомість – виготовлення достовірного 3Д туру з зрозумілою локацією є сучасним маркетинговим ходом. Очікування і розпитування стане коротшим а результат, продаж чи довготривала оренда вашої нерухомості, стане швидшим.

   Для тих, хто хоче знайти гарне відпочинкове житло у Карпатах, інтернет ресурс «Карпати 3Д» дає гарну можливість це зробити. Ви можете підбирати об’єкт, котрий цікавить, беручи до уваги такі критерії, як:

  – атмосфера та стилістика оформлення території і інтер’єрів комплексу;

  – наявність тих типів номерів, які найбільш актуальні для вас з деталізацією перегляду (наприклад, економ, стандарт, наівлюкс, люкс чи навіть окремий невеликий котедж для компанії друзів);

  – можливість переглянути додаткові опції закладу (ресторани, бари, тераси, басейни, SPA комплекси, лазні, конференц зали, тренажерні зали і т.п.;

  – переглянути локацію на карті.

Переваги використання 3Д турів Віртуальний тур для бізнесу

Віртуальні екскурсії для бізнесу це:

    Зручність — для переглядів 3D-туру не потрібні спеціальні програми, необхідний тільки доступ до інтернету і посилання.

    Економія часу та фінансів: для інспекції об'єкта необхідний виїзд із кількох фахівців. Буває, що узгоджувати їх робочі графіки складно. Панорамний тур дозволяє кожному учаснику віртуальної інспекції вивчити і розглянути характеристики об'єкта, що відносяться до його компетенції.

    Ефект присутності — за рахунок використання технологій 3Д при перегляді віртуального туру створюється враження про перенесення до реального об'єкту.

    Точність передачі — панорамний тур дозволяє розглянути навіть найменші деталі об’єктів.

    Інтерактивність — зображення можна наблизити або віддати, перейти в потрібну частину за допомогою активних стрілок, подивитись вгору і вниз, фактично оглянути об'єкт з усіх сторін.

    Адаптивність — тури доступні для перегляду на мобільних пристроях.

    Проведення віртуальної інспекції за допомогою 3Д туру можливо навіть з різних населених пунктів, країн чи континентів. Це означає, що всі зацікавлені отримають повну інформацію, в зручний час.

Такий підхід дозволяє скоротити час перевірки, своєчасно виявити всі недоліки, збереження формальностей, залучення любої кількості фахівців.

Чи потрібні віртуальні інспеції для бізнесу ?

Визначимось, наскільки корисний і взагалі чи потрібен віртуальний тур у представленні в інтернет ресурсах Вашого бізнесу. Найперше, ми рекомендуємо виготовити 3Д тур для кожного закладу що надає послуги і планує бути помітним в інтернет мережі. Але досить часто потрібно групою фахівців ознайомитись з новим об"єктом для придбання у власність чи переглянути, оцінити зміни внаслідок реорганізації чи перепланування певного бізнес закладу. Проведення 3Д інспекцій - один із шляхів отримання достовірної інформація про хід будівництва чи готовність до завезення необхідного устаткування на бізнес об"єкт. Віртуальні екскурсії у 3Д - чудове рішення саме в цих випадках.

Пропонуємо:

• Якісну зйомку та виготовлення 3D панорам з можливістю переходів між ними;

• Занесення 3D туру у сервіси Google;

• Виготовлення з відзнятих панорам 3D туру для Ваших інтернет ресурсів;

• Розміщення 3D туру з повною інформацією про заклад на турпорталі «Карпати в 3D»;

• 3D тур та панорами передаємо замовнику.

Залишились запитання ?

Телефонуйте: , Пишіть: vtour@karpaty3d.com