Пошук

Поляна відпочинок у 3Д

Досліджуйте заклади відпочинку курорту Поляна які пропонують проживання.

Поляна проживання у курорті Сонячне Закарпаття: готелі, садиби, квартири подобово

Прекрасний гірський Закарпатський край недаремно ще називають Сонячним Закарпаттям. Ця місцевість справедливо асоціюється з теплом, свіжим гірським повітрям, кришталевими струмками. А мальовничі краєвиди та цілющі джерела мінеральної води дають змогу відпочити від міської метушні й поринути в атмосферу релаксу. Якщо вас цікавить відпочинок у курорті Поляна, то тут є одним з найвідоміших, а також найдавніших санаторіїв у Закарпатті «Сонячне Закарпаття». Цей заклад має власну історію та традиції. А ще санаторій, звісно, відзначається високим рівнем своїх фахівців. Саме тому до цього санаторію у Свалявському районі їдуть люди не лише з України, а й з інших держав. У курорті Поляна для комфортного відпочинку, оздоровлення і проживання функціонують готелі, приватні садиби, гостьові будинки, санаторні комплекси у достатній кількості.

Відкрийте для себе, курорт Поляна: готелі, санаторійї, котеджі, пансіонати у 3Д:

Шлях до мрії – відпочинок у Поляна

Поляна у 3Д

Якщо обраний вами туристичний маршрут пролягає поблизу райцентру Свалява, завітайте до курорту Поляна. Він знаходиться зовсім поруч, до 10 кіломерів. Місцева вода в Поляні є основою лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Так ви зможете урізноманітнити свій відпочинок смачною водичкою з цілющими властивостями. Головне – не розгубитися між усіх пропозицій пансіонатів, садиб та готелів у курорті Поляна які пропонують комфортне проживання і оздоровлення. Знайомтеся з ними за допомогою наших 3Д турів. Обирайте оптимальні варіанти для відпочинку та вирушайте у мандрівку з оздоровленням!

Мальовничий ландшафт та цікава історія Поляни

мінералні джерела Поляни

   Піщані породи, які знаходяться у підніжжі вулканічного ланцюга, ще 4 тисячі років тому приваблювали переселенців на ці території. Долина річок Мала та Велика Пиня обдаровувала земними плодами стародавні народи. Та одним з найбільших багатств місцевості є гідрокарбонатні мінеральні води, які містять високий вміст бору.

  Гарний край був ласим шматочком не лише для мирних мешканців, а й для завойовників. Як тільки попіл монголо-татарської навали розніс гірський вітер, люди знову заселили винищену землю. З ХIV століття веде свій звіт офіційна історія тутешніх мінеральних вод. Свого часу угорський король дав їм назви "Поляна квасова" і "Лужанська".

  Австрійський граф Шенборн, який отримав цю землю з рук самого монарха, намагався робити усе для того, аби місцевість розвивалася. Цю справу продовжували і його нащадки. До кінця ХIХ століття тут була здравниця «Полянська купіль». Також людям допомагали оздоровлюватися три цехи, де відбувався розлив мінеральної води. Вода «Поляна квасова» підкорила усю центральну Європу, котра встигла оцінити її лікувальні властивості.

55
Пропозицій проживання у Поляні в радіусі 10 км
10
ВІдстань до Сваляви (км)
82
ВІдстань до Ужгороду (км)

Чудова природа – земний рай для туриста

Поляна у 3д

   В урочищах Поляни - Кваси це кислувата на смак вода, котра дуже корисна для організму. Про її лікувальні властивості чули відпочивальники в Україні та за кордоном. Зимовий сезон у Поляні не поступається сонячному літу, тож люди, які сюди приїздять, мають нагоду насолодитися усіма перевагами чудової засніженої природи, а також – лікувальними водами. Лижникам подобаються красиві Карпатські схили. До слова, тут є уся необхідна інфраструктура для того, аби любителі кататися на лижах почували себе відмінно й мали гарні можливості для відпочинку. До пансіонатів, приватних садиб, котеджів та готелів в Поляна стрімкий потік туристів вирушає упродовж цілого року.

   Доречі, на нашому порталі пропонуємо ознайомитися з 3Д -туром по санаторію «Сонячне Закарпаття» в Поляна і закладам відпочинку у 3Д такі як готелі, пансіонати, квартири які пропонують комфортне проживання.

Віртуальний тур, курорт Поляна

Екскурсійний гід

відпочинок

Екскурсії у Сваляву, по замкам Закарпаття проводить туроператор Про Карпати.

Адреса екскурсійного гіда: Ужгород, вулиця Корзо, 3, тел:+38 (099) 776-77-29, +38 (097) 034-53-93. Звертайтесь!

3Д перегляд по закладам відпочинку у курорті Поляна Мукачівського району. Поляна відпочинок, проживання і оздоровлення.