Пошук

Мукачево відпочинок у 3Д

Досліджуйте Мукачево у 3Д


Вулканічне серце Карпат – Мукачево відпочинок у 3Д

Мукачево – місто, котре справедливо можна назвати вулканічним серцем Карпат. Прекрасні гірські вершини, мальовничі річкові русла, унікальна культура… Переваги відпочинку у цій місцевості можна було б називати довго. Однак ті люди, які бодай раз тут побували, хочуть повертатися знову й знову. А що ж робити тим, хто поки чув про Мукачево лише у відгуках друзів і не може вирішити, їхати сюди чи ні? Ознайомтеся з 3Д турами на нашому порталі! Вони відкриють перед вами не лише мапу основних історичних пам’яток, а й познайомлять з готелями та закладами що пропонують відпочинок у Мукачево.

Відкрийте для себе відпочинок у Мукачево у 3Д:

Мандруємо по Мукачево

Munkács памятки

Мандрівка до Мукачево подарує насолоду любителям смачної кухні та шанувальникам давньої архітектури. Туристам, котрі цікавляться духовними пам'ятками, теж буде що побачити у цьому чудовому місті. Піднесена атмосфера православних і католицьких храмів, яскравий етно-колорит вуличної культури, прекрасні замки і гастрономічна феєрія – саме такими епітетами можна описати автентичність Мукачево.

Стародавні та сучасні пам'ятки в Мукачево

памятки Mukačevo

  Якщо ви шукаєте місто у Закарпатській області, яке чудово передасть атмосферу епохи Середньовіччя, але, разом з тим вразить рівнем сучасних закладів, вам неодмінно варто вирушити до Мукачево!

  Центральна площа, котра утворена розчерком трьох вулиць, є окрасою древнього міста. Архітектура середини Х століття тут збереглася лише в переказах про дерев'яну забудову топографічного центру. Крім кам'яних сакральних і палацових споруд в різних частинах Мукачево, погляд туристів спиняє знаменита ратуша початку минулого сторіччя. Столітній годинник з курантами, що увінчує її центральну вежу, належить до найкращих п'яти міських хронометрів Європи!

  Останній історичний європейський стиль – модерн. Саме він характерний для архітектури ратуші, котра відкриває ретроспективу забудови Мукачево. За допомогою віртуального туру можна переконатися у вишуканості неоготичного костелу Св. Мартіна. Органна музика, яка лунає в ньому, ще здавна торкалася струн сердець місцевої знаті.

  Найвідомішою пам'яткою міста Мукачево визнаний наскельний замок Паланок, який був зведений у ХIV столітті. 3Д-тур по замку Паланок – це фантастична візуалізація середньовічного бачення розкоші й безпеки. Численні вежі, міцні стіни, криті галереї, аркові отвори, мощений двір – усі ці особливості замку дивують туриста та залишають незабутні враження. .

3D тур Мукачево відпочинок

П’янка екскурсія по Мукачево у 3Д – вибір справжніх гурманів

віртуальне мукачево

 Родзинка «Медового туристичного маршруту Закарпаття» – мукачівський Музей меду, наповнений смачними експонатами! Перш ніж скуштувати розмаїття продуктів місцевого бджільництва, відвідувачам культурного закладу пропонують поглянути у саме серце бджолиного вулика. Прозора конструкція, яка служить будинком і водночас «виробничим цехом» для пульсуючої хмаринки бджолиної сім'ї – унікальна можливість пізнати секрети народження «золотого нектару». Зимова дегустація ароматного меду, бджолиного маткового молочка та квіткового пилку може бути доповнена іншими, не менш корисними дарами щедрого Закарпаття

 Фестиваль вина – головна подія січня, котра привертає увагу навіть найвимогливіших туристів яскравим асортиментом місцевих винних напоїв. Залишивши затишні кафе, гості Мукачево збираються на площі Миру, щоб скуштувати благородні напої авторства карпатських виноробів.

  Вдосталь потішивши себе ласощами (меню ресторанів міста Мукачево рясніють національними стравами), можна не дбати про калорії. Фітнес-центр з тренажерним залом і басейном допоможе зберегти казкові гастрономічні спогади гурманів, сприяючи тому, аби вони не перетворилися на зайву вагу.

 Мукачево – місто, котре заворожує автентичністю історичних пам’яток, місцевим колоритом та гостинністю. Воно залишить незабутні враження у серцях тих, хто вирішить сюди завітати. Відпочинок в Мукачево у 3Д перед Вами!

85797
Населення Мукачево (чоловік)
896
Перша письмова згадка про місто (рік)
40
ВІдстань до Ужгороду (км)
11
Мукачівський замок, перша письмова згадка (століття)

Екскурсійний гід

відпочинок

Екскурсії в Мукачево та по замкам Закарпаття проводить туроператор Про Карпати.

Адреса екскурсійного гіда: Ужгород, вулиця Корзо, 3, тел:+38 (099) 776-77-29, +38 (097) 034-53-93. Звертайтесь!

3Д перегляд по закладам в Мукачево і Мукачівському районі | Мукачево відпочинок у 3Д

Назва сторінки на російській мові : Мукачево отдых в 3Д