Пошук

3Д для об’єктів нерухомості

Звіт у 3Д про етап будівництва на даний час відбувається з передачею реального обсягу роботи і розміру об'єктів нерухомості

Презентації 3Д для об’єктів нерухомості

Компанія «Карпати у 3Д» виконує зйомку 3Д турів, перегляд у 360 градусів, і створює унікальні віртуальні екскурсії по об’єктах нерухомості.

Виготовлення 3Д турів для комерційних обєктів нерухомості: новобудов, квартир. котеджів, земельних ділянок  

Приклад зйомки земельної ділянки комерційного признаяення. 

   Пропонуємо зробити аерофотозйомку і аерообліт території комплексу чи майбутнього об’єкту нерухомості та продемонструвати у форматі 3Д потенційним покупцям чи інвесторам переваги даної локації. Метою таких презентацій може стати проданий об’єкт нерухомості або знайомства з ним, тобто віртуальна екскурсія по об’єкту. Перегляд у 360 градусів дає можливість показати Ваш об’єкт майбутньому клієнту з усіх сторін, завантажити його в «атмосферу» і підкреслити особливості закладу і місцевості з ефектом присутності.

   Якщо вам потрібно продавати нерухомість статусу VIP, панорамне фото і відео стане ефективною рекламою! 3Д можна показати віддалено, відпаде потреба витрачати час на поїздки, демонструвати будинок чи квартиру можна буде у форматі 24 години 7 днів на тиждень достовірно та у повній якості. Панорамний тур дозволяє створити ілюзію присутності на об’єкті внаслідок інтерактивного управління. Віртуальна екскурсія стане відмінним контентом для соціальних мереж. Ми розповімо і покажемо у 360° як все виглядає — Ваші клієнти будуть задоволені!

Знімання 3Д панорам об'єктів нерухомості

єкскурсії

Відео та фотоматеріали, створені за допомогою технології панорамної зйомки в форматі 360°, допомагають максимально залучити клієнта в те, що відбувається на місці зйомок і передати об'єктивний стан будівельного майданчика. Отже звіт у 3Д про етап будівництва на даний час відбувається з передачею реального обсягу роботи і розміру об'єктів.

Плюси і мінуси панорамних турів

+- +- +-

Панорами нерухомості актуальні для будівельних компаній що звітують про етапи будівництва і стан будівельного майданчика протягом декількох місяців чи більшого періоду. Ще є важливим такий спосіб просування в інтернеті ріелторських компаній, що продають чи видають в оренду квартири, будинки, бізнес нерухомість. Їм необхідно чимось вигідно виділятися серед аналогічних компаній. В цьому плані вельми переконливим стане рішення продемонструвати панорамний 3Д тур по об'єкту нерухомості. Буде видно все зрозуміло і доствірно.

Переваги використання 3Д турів Віртуальний тур для бізнесу

Створивши панорамне 3Д фото і відео 360° на об'єктах нерухомості, дасть можливість здійснити інтерактивну віртуальну інспекцію цих об'єктів

Під час перегляду 3д екскурсії використовуючи інтерактивні елементи ви можете:

◌ наблизити або віддалити певний об'єкт;

◌ подивитися по сторонах, вгору і вниз;

◌ відкрити і ознайомитись з випливаючими інформаційним матеріалами;

◌ переглянути додаткові вставки відео, фото, плани поверхів чи окремих приміщень;

◌ ознайомитись з цінами і варіантами оплати.

   Такий новий підхід дозволить розповісти про ваш об'єкт нерухомості креативно і покаже клієнту все до найменших дрібниць. Ваша локація у 3Д надасть і доповнить необхідну інформацію, що завжди оцінюється з позитивного боку!