Пошук

Шаян у 3Д

Досліджуйте курорт Шаян у 3Д

Курорт Шаян: відпочинок та проживання

Шаян – це невеличке селище в Хустському районі Закарпатської області, що стало відоме на всю Україну завдяки своїм цілющим мінеральним водам. Тут не дуже холодно взимку і не особливо спекотно влітку. Таким чином, приїжджати сюди можна у будь-який час року. Гості курорту завжди знайдуть в Шаяні багато розваг, чудово проведуть час і зможуть підлікуватись. Однак щоб відпочинок у корорті Шаян приніс вам максимальну кількість емоцій, слід підібрати вдале житло де зупинитись. В цьому питанні вам і допоможе наш сайт.

Відкрийте для себе Шаян у 3Д: готелі, садиби, гостьові будинки

Готелі та приватні садиби у Шаяні

Шаян проживання

Найпопулярнішим варіантом проживання в Шаяні є однойменний санаторій. Він розташований на лівому березі річки Тиси біля підніжжя гори Великий Шаян. Санаторій може похвалитись багатою історією, адже датою його заснування вважається 1952 рік. Це хороший вибір для проживання в Шаян, оскільки інфраструктура тут знаходиться на висоті. Особливо рекомендований санаторій «Шаян» для відвідувачів з гастроентерологічними захворюваннями. Спеціалізується заклад саме на них.

Однак санаторії – це завжди місця з великим скупченням людей. Якщо вас таке не влаштовує, краще звернути увагу на приватні садиби і готелі Шаяну. Хоча населення селища обчислюється всього кільеома сотнями жителів, випадковий гість завжди знайде тут собі житло за смаком Для цінителів усамітненого відпочинку, які обрали Шаян, приватні садиби відкривають красиві інтер'єри. ВІП-готелі Шаяну дозволяють себе відчути аристократами, а в санаторії можна отримати весь спектр професійних медичних послуг. Інформативні 3Д тури допоможуть розібратися в феєрії пропозицій і вибрати оптимальний варіант.  

Лікування в курорті Шаян

памятки Хуста

Більше двохсот років тому австро-угорська влада вшанувала Шаян створенням Марморошської купелі. Через 150 років вже українці розвинули тут санаторно-лікувальний курорт, який діє до сих пір. Джерела Шаяну допомагають при вирішенні гастроентерологічних, урологічних та інших проблемах з системами травлення і супутними органами тіла. Вживання шаянської води буде корисним для: діабетиків, хворих на гастрит, при виразці шлунку і дванадцятиперстної кишки, розладах кишечника, дискенезії жовчних шляхів, хронічному і калькульозному холецистит, хронічних інтоксикаціях та інших схожих проблемах.

3D тур Хуст відпочинок

Шаян відпочинок

курорт шаян

Без сумніву, благотворним для гостей Шаяну буде і просте перебування в цьому місці. Чисте повітря, спокій і красивий ландшафт налаштовують на позитивний і умиротворений лад, що дуже важливо для одужання і загального покращення стану організму.

Цікавою особливістю описуваного селища є його розташування прямо посеред гір. Піки Великий, Середній та Малий Шаян обняли долину з цілющими джерелами буково-грабовими долонями. Тільки східний вітер, як обраний візитер, пестить м'яку погоду селища.

Принадним відпочинок в Шаян є і взимку. Зимовий Шаян відзначається не різкою погодою і пологими лижними схилами. Рідкісні діти не мріють промчатись нескладною трасою на лижах чи санах. Навіть подорож на підйомнику бугеля принесе їм багато вражень. Дорослі ж можуть скористатися вищою і більш професійною трасою в сусідньому с. Велятино.

582
Населення Шаяна (чоловік)
26
Кількість пропозицій відпочинку в радіусі 10 км
18
ВІдстань до міста Хуст (км)
125
ВІдстань до Ужгороду (км)

Екскурсійний гід

Екскурсії

Екскурсії в Хуст, Долину нарцисів, оленячу та страусину ферми, дегустацію сиру в приватній сироварні, купання в термальних басейнах в Велятино організовує і якісно проводить туристичний оператор Про Карпати.

Адреса екскурсійного гіда: Ужгород, вулиця Корзо, 3, тел:+38 (099) 776-77-29, +38 (097) 034-53-93. Звертайтесь!

3Д тури по закладам які пропонують відпочинок у курорті Шаян

Назва сторінки на російській мові: 3Д туры по заведениям, которые предлагают отдых в курорте Шаян