Пошук

Виноградів ресторани

Кращі ресторани, кафе, клуби Виноградова у 3Д

Виноградів ресторани, кафе і фітнес клуби у 3Д

Якщо ви вирішили відвідати таке чудове містечко як Виноградів, ознайомтесь, ресторани кафе і клуби у 3Д представлені на нашому порталі. Ви можете для відпочинку чи романтичної вечері обрати заклад на власний смак. Сподіваємось, це допоможе гарно провести час, коли ви завітаєте до Виноградова.

Пропонуємо переглянути ресторани і кафе у Виноградів:

Апетитний Виноградів

Гастротури

  Унікальний клімат, чисте гірське повітря, казкові Карпатські гори, дивовижні туристичні пам’ятки та історичне минуле  – налаштовують на те, що відпочинок у Виноградові вдасться на славу.

   Удосконалювати своє тіло закликає не тільки атмосфера гір, а й кулінарні спокуси ресторанів і кафе. Серце популярної тут угорської кухні палає солодкою паприкою. Але, мабуть, для місцевих улюбленців сонця і вона здається недостатньо спекотною.

  Внутрішній дворик ресторану «Ташкент» вабить пряними ароматами східних страв. Фірмова бараняча тушка, фонтани і тінисті галереї дозволяють подумки перенестися на час обіду до Середньої Азії.

   Вирушити до гастрономічної подорожі пропонує ресторан «Парус». На його «палубі» проходять багатолюдні банкети, а у VIP-кімнатах – вишукані вечері.

   Зіграти весілля в класичному стилі і з рідною кухнею пропонує ресторан «Тиса». Українська гостинність розширила його зали до 300 місць. А яскравий, свіжий інтер'єр приваблює своєю урочистістю.

Виноградів ресторани і дегустації

Фестивалі

  Закарпаття - край гостинних та привітних жителів, масштабних культурних та природних пам'яток, смачних сирів та п'янких ароматних вин. Тут, на Виноградівщині Ви маєте можливість дізнатися про унікальні та неповторні закарпатські насолоди.

   Особливого смаку та колориту додадуть дегустації їжі, вин та сирів: ◙ Закарпатської моцарели на фермі «Карпатський Буйвіл», ◙ Леквару у Музеї Леквару у селі Ботар, ◙ Вина «Каберне Совіньйон», «Леанка Королівська» у підвалах Будинку Вина Виноградова чи Винному підвалі Кабодере 17 століття у селі Шаланки.

Фітнес-центр – можливість слідкувати за фігурою навіть на відпочинку

Гастрономічні тури

   Містечко Виноградів дає можливість гарно провести час не лише тим, хто прагне розваг і релаксу. Люди, які звикли слідкувати за своїм здоров’ям, теж знайдуть цікаві локації для себе. Наприклад, це фітнес-центр «Олімп» преміум-класу. Зрівнятися з ним за рівнем ефективності оздоровчих процедур може лиш один заклад у столиці. Хоча ціни в «Олімпі» у 4-5 разів нижче, ніж в елітних київських фітнес-залах.

   Відвідуючи Виноградово, ви можете не лише відпочити, а й оздоровитись

Гасторономічні фестивалі у Виноградів

Фестивалі Виноградів

  Великою популярністю користується фестиваль виноградарів-виноробів «Угочанська лоза» який проводять зазвичай у травні. У програмі проводять театралізовану ходу до парку Перені і працює ярмарка з дегустацією кращої виноробної продукції регіону. Працюють атракціони і проводяться розважальні програми по місту.

  Щорічно, наприкінці серпня, у місті Виноградові проходить найвідоміший музичний фестиваль Закарпаття «Кришталеві грона». Запрошуть на виступ провідних співаків і музичних колективів України і сусідніх каїн.

  У місті Виноградів, у ці дні, кав"рні і ресторани, літні тераси і танцмайданчики – традиційні супутники відпочинку багатьох людей.

ЗД-тури – допомога в ознайомленні з містом

Виноградів 3Д

  3D-тури на нашому сайті допоможуть краще спланувати маршрут, обравши ті заклади, які вам до вподоби. А далі, визначившись з пріоритетами, сміливо вирушайте вже у реальну мандрівку!

Екскурсійний гід

Севлюш

Екскурсії у Виноградів проводить туроператор Про Карпати.

Адреса: Ужгород, вулиця Корзо, 3, тел:+38 (099) 776 77 29, +38 (097) 034 53 93. Звертайтесь!

3Д перегляд по закладам у Виноградів і у Виноградівському регіоні