Пошук

Перечин у 3Д

Заклади відпочинку Перечинcького регіону у 3Д

Перечин, кращі туристичні заклади, готелі, приватні садиби, ресторани, кафе у 3Д форматі

В маленькому, мальовничому містечку Перечині і найближчих селищах туристи зможуть не тільки насолодитися чудовими пейзажами, але і оглянути місцеві визначні пам’ятки. ВІдпочинок у місті Перечин і регіоні представлений у каталозі 3Д. Щодо вибору закладів відпочинку у Перечин, він тут справді солідний – переконайтесь:

Памятки у Перечині

Перечин памятки

У самому центрі Перечин знаходиться єдиний в країні пам'ятник листоноші - пам'ятка міста. Скульптура зображує відомого в даній місцевості листоноші Фекете. Він довгі роки пішки носив листи адресатам і щодня проходив не один десяток кілометрів.

Перечин відпочинок

найбільша підкова

   Ви зможете побачити єдиний в своєму роді пам'ятник підкові. Це скульптура розміром близько двох метрів, знаходиться на території однойменної корчми ресторану «Підкова». До речі, в корчмі готують страви місцевої кухні, які є симбіозом української, угорської, словацької та чеської кулінарії.

  Поблизу православного храму в Перечині створена реконструкція хресної дороги, з усіма каплицями і великим хрестом на вершині гори.

  Завдяки 3Д турам ви зможете побачити всі ці місця попередньо, і відповідно спланувати в Перечин відпочинок, а також вибрати та забронювати номер в готелі або приватній садибі для ночівлі. .

Перечин відпочинок 3Д тур

с. Зарічево пам'ятки

Зарічево

 В с. Зарічево знаходиться музей Лемківська садиба, який є реконструкцією типового житла лемків. Тут ви зможете побачити не тільки сам будинок і предмети побуту, а й спробувати старожитніх народні страви. Це відомий цілющий чай, зварений на основі семи трав, зібраних в ніч на п'ятницю перед зеленими святами в місцевих горах.

с. Лікіцари пам'ятки

Лікіцари

  В с. Лікіцари знаходиться одна з 60 старовинних дерев'яних церков Закарпаття. З селища можна піднятися на гору Полонина Руна, звідки відкривається приголомшливий вид не тільки на весь регіон, звідти видно навіть частину Словаччини. Тут варто покататися на квадроциклах і відвідати руїни військової бази періоду СРСР.

Лумшори курортт

Лумшори

  По дорозі в с. Липовець знаходиться чудовий водоспад. Він розділений величезним каменем на два струмені. В с. Лумшори знаходиться ще більший водоспад, (їх там кілька) який не замерзає ні за яких морозів. Через гори прокладено маршрут, по якому можна потрапити з с. Лумшори в с. Сімерки тп на полонину Руна пішки або на позашляховику. Відоме село Лумшори своїми SPA чанами

с. Сімер пам'ятки

Сімер

  Поблизу с. Сімер, в лісі, знаходиться так званий Дірявий камінь. Існує легенда, що від нього є підземний хід до Невицького замку. Місцеві розповідають безліч історій, пов'язаних з аномальними явищами поблизу цього каменю. Любителям гірських походів буде дуже цікаво відвідати настільки яскраве і таємниче місце.

Екскурсійний гід

Перечин відпочинок

Екскурсії у Перечин, курорт Лумшори і Воєводино, тури по Закарпаттю, в тому числі з поселенням, проводить туроператор Про Карпати. Адреса екскурсійного гіда: Ужгород, вулиця Корзо, 3, тел:+38 (099) 776-77-29, +38 (097) 034-53-93. Звертайтесь!

3Д перегляд по закладам в Перчинській ОТГ, Тур’є-Реметівській ОТГ і Костринській ОТГ Ужгородського району