Пошук

Іршава у 3Д

Досліджуйте Іршаву і Іршавський регіон у 3Д

Відпочинок Іршава у 3Д форматі

Іршава – це красиве невелике містечко районного значення, розташоване майже в самому серці Закарпаття. Унікальна природа, багата культура, яскраві краєвиди, виключно чисте повітря. Все перераховане відноситься до безперечних переваг Іршави, чудово підходить для тихого душевного відпочинку. Знаходиться Іршава всього в 83 кілометрах від Ужгорода, тому подорож до цього місця з обласного центру Закарпаття маси часу не займе. Окремо відзначимо зручне географічне розташування Іршави. Це селище міського типу розкинулося на берегах річки Іршавки, згідно з легендами вона і дала назву місту. Тому Іршава є чудовим місцем для початку чи або закінчення походів. Словосполучення “Іршава відпочинок” є досить популярним у пошукових системах і насамперед у Google.

Відкрийте для себе Іршава у 3Д:

Мандруємо по Іршаві

Іршава памятки

Місто цікаве навіть без урахування своїх численних визначних пам'яток в околицях. Місцеві жителі дуже дбайливо ставляться до своєї культури і традицій, з радістю показуючи її приїжджим  туристам. В Іршаві вас познайомлять з секретами ткацької, гончарної та ковальської майстерності, і з особливим задоволенням покажуть роботи з лози і дерева. Тут ви зможете купити якийсь цікавий виріб, здатний додати вашому будинку своєрідного закарпатського колориту.

Іршава відпочинок у 360

памятки в Іршава

Найпопулярнішими визначними пам'ятками Іршави та її околиць є:

- національний парк «Зачарований край»;

- середньовічний Бронецкий замок з привидом безжального лицаря;

- найдавніший Храм Петра і Павла;

- водяна кузня-музей «Гамора»;

- незвичайна церква з каменів-валунів в селі Ільниця;

- старовинні монастирі села Імстичово;

- дерев'яні храми в селищах Локоть, Климовиця, Івашковиця і Дешковиця.

Особливий інтерес у туристів прогнозовано викликає «Зачарований край».  Тут знаходяться відразу дві унікальні пам'ятки Іршавського району: - урочище «Смерековий камінь», що вважається самим оригінальним в Україні, та єдине на європейському континенті сфагнове верхове болото - «Чорне багно».

3D тур Іршава відпочинок

Фестивалі в Іршаві та в Іршавському районі

віртуальна іршава

Іршава культурно цікавий регіон. Тому зовсім не дивно, що тут проводяться  заходи і фестивалі. Причому в різні пори року. Так, наприклад, напередодні великодніх свят в Іршаві організовується виставка традиційна для такого періоду розпис писанок, тоді як, приїхавши сюди після Різдва, ви ризикуєте нарватися на велику кількість веселих ангелів, Іродів, євреїв і інших схожих персонажів на Фестивалі вертепів. Крім традиційних заходів, приурочених до християнських свят, в Іршаві також проводяться фестивалі хореографії, духовної пісні, творчих людей з особливими потребами і фестиваль ковалів «Гамора-кузня» у селі Лисичево.

10000
Населення Іршави приблизно (чоловік)
1341
Перша письмова згадка про місто (рік)
89
ВІдстань до Ужгороду (км)

Відпочинок в Іршава

іршава у 3Д

Туристична інфраструктура в даному регіоні відносно розвинена, тому тут більш ніж достатньо хороших санаторіїв, готелів, садиб та будинків відпочинку.

Зокрема, ми відзначимо такі гідні місця для проживання як:

- готель «Прага», з вишуканим рестораном;

- комплекс відпочинку на озері «Астур» з готелем, рестораном і басейном;

- санаторій «Боржава», який є сучасною комфортабельною здравницею з 150-місцевій місткістю;

Переглянути віртуальні 3Д тури по закладам в Іршаві, отримати інформацію про житло або забронювати номери в тому чи іншому готелі пропонуємо у розділі Відпочинок в Іршаві.

Екскурсійний гід

Екскурсії

Екскурсії в Іршаву, організовує і якісно проводить туристичний оператор Про Карпати.

Адреса екскурсійного гіда: Ужгород, вулиця Корзо, 3, тел:+38 (099) 776-77-29, +38 (097) 034-53-93. Звертайтесь!

3Д перегляд по закладам які пропонують якісний відпочинок в смт Іршава і Іршавському регіоні

Назва сторінки на російській мові : Иршава в 3Д | Отдых в Иршаве на Турпортале Карпаты в 3Д