Пошук

Лазещина у 3Д

Проживання у Лазещина Рахівський район у 3Д

Лазещина відпочинок: готелі та приватні садиби

Відпочинок у селі Лазещина цікавий в будь-який час року. Взимку це місце є відмінним пунктом зупинки туристів що прямують в гірськолижні курорти Буковель та Драгобрат. Влітку Лазещина стає мало не столицею українських Карпат через близьке розташування до двох уже згаданих гірських вершин 2000-ників. Крім того, тут значно нижчіі ціни на житло. Ясіня проживання – знайомтесь у 3Д!

Відкрийте для себе Ясіня у 3Д, підберіть оптимальні умови проживання і оздоровлення:відпочинок

Про Лазещина

Лазещина

Лазещина – це по своєму унікальне високогірне село, що знаходиться на висоті 716 м над рівнем моря, якраз в підніжжі вершин Говерла і Петрос. Цей факт робить дане селище чудовим початковим пунктом для сходження на зазначені гори.

Курорт Лазещина розташований приблизно між Галичиною і Закарпаттям, з чим часто пов’язують назву розглянутого населеного пункту. За легендою його ім’я походить від українського слова «перелаз».

Лазещина відпочинок і проживання

відпочинок

Відпочивати в селі Лазещина цікаво в будь-який час року. Взимку це місце є відмінним пунктом зупинки туристів що прямують в гірськолижні курорти Буковель та Драгобрат. Влітку Лазещина стає мало не столицею українських Карпат через близьке розташування до двох уже згаданих гірських вершин 2000-ників. Крім того, тут значно нижчіі ціни на житло.

Краще вивчити приватні садиби та готелі Лазещини ви зможете на нашому сайті, використовуючи віртуальні 3D тури. Тут же вам буде доступно і бронювання номерів в Лазещині, що ми настійно рекомендуємо користуватися в туристично найбільш активні дні.

3D тур Лазещина відпочинок

Розваги, відпочинок у Лазещина – класичні:

відпочинок

◌ влітку тут можна гуляти по гірським хребтам, збирати гриби та ягоди в місцевих лісах, кататися на конях, квадроциклах;

◌ взимку катання на лижах та сноубордах, згадати дитинство і орендувати сани в місцевих жителів.

Втім, для гірськолижних розваг в околицях існують набагато більш підходящі місця, на зразок Буковелі і Драгобрата. Відстань від Лазещини до цих курортів 15 - 20 км.

Відзначимо, що кожен рік в розглянутому селищі проводиться фестиваль «Гуцульська ріпа», який присвячується картоплі (ріпі по-гуцульськи). Фестиваль проходить під гучний супровід місцевих ансамблів і дегустацію домашніх напоїв і настоянок. У той же час тут організовуються майстер-класи та конкурси з приготування різних страв з картоплі, чищенні цього продукту на час, гончарстві, різьбленні по дереву, ковальству та іншим ремеслам. Можете не сумніватися, що саме на цьому святі вам вдасться отримати найбільш точне уявлення про культуру, звичаї і колориті місцевих жителів.

Екскурсійний гід

Екскурсії

Замовити екскурсії і тури по Закарпаттю, включаючи сходження на гірські вершини Говерлу і Петрос, джипінг, катання на квадроциклах, відпочинок у курортах Драгобрат і Буковель, пропонуємо від туристичного оператора Про Карпати.

Адреса екскурсійного гіда: Ужгород, вулиця Корзо, 3, тел:+38 (099) 776-77-29, +38 (097) 034-53-93. www.prokarpaty-tour.info. Звертайтесь!

Лазещина приватні садиби, котеджі, міні готелі і бази відпочинку у 3Д форматі. Проживання Лазещина приватний сектор