Пошук

Воловець відпочинок у 3Д

Відпочинок у Воловці у 3Д

Відпочинок у Воловець 3Д

Закарпатське містечко Воловець, відпочинок пропонує насичений, цікавий і вигідний. Це: запашний запах незайманих гірських лісів, святість древніх дерев’яних церков, колоритний лексикон народних пісень і порівняно дешеві готелі, мотелі, приватні садиби. На перевалі, на під”їзді до селища, зазвичай робиться фотосесія з чудовим виглядом на селище. Через смт Воловець на зимовий відпочинок у гірьколижні курорти Пилипець та Подобовець прямують туристи, це зовсім поряд. Літній період чудовий для захоплючих сходжень на гірські вершини Карпат. Екскурсії по Закарпаттю обов”язково включають відвідування водоспаду Шипіт і підйом витягом на гору Гимба. Прямуючи на відпочинок до цих атракцій туристи відвідують чи проїзджають Воловець.


Відкрийте для себе Воловець у 3Д:

Мандруємо по Воловецьеому регіону, гори:

Воловець у 3Д

Якби грецькі боги знали, які прекрасні гори в Воловці, вони б залишили Олімп і переїхали сюди. Плай, Пікуй, Стой, Темнатик, Велика Верх - самі величні гори Воловеччини, як по висоті, так і по красі. Біля підніжжя змішані ліси, вище - хвойні. Чим ближче до вершин, тим химерніші форми стовбурів. Спів птахів і дзвін гірських потічків з найчистішою і холоднющою водою повернуть вас на кілька століть назад, коли не було галасливих мегаполісів, виснажених брудними вихлопами. Погляньте на ці пейзажі в форматі 3Д туру, і Ви обов'язково захочете побувати тут в реальності.

Історія і Колорит

памятки у Воловець

Монументи на Верецькому перевалі, бункери Другої світової на лінії Арпада - важливі пам'ятки Воловеччини. Але ключові пам'ятки Воловця і Воловецького району – стародавні дерев'яні церкви XVII -XIX століть. Поєднання класичних архітектурних стилів і народного зодчества радують око і душу. .

Знавці мов в замішанні, коли чують Воловецький діалект. Ремікс українського, словацького, угорського, давньослов'янського, хорватського, білоруського та дюжини інших мов – такий ось говір місцевих жителів. А коли це все вихлюпується в формі коломийки або колядки - створюється враження, що співають іноземці.

Більше про місцеві визначні пам'ятки, діалект і відпочинок в Воловці ви дізнаєтесь переглянувши захолюючі віртуальні тури – Воловець у 3Д, відпочинок в Воловці

Віртуальна екскурсія Воловець відпочинок у 3Д

Відпочинок у Воловець

Wołowiec

Турбази, готелі, мотелі у Воловці дешевше, ніж на більш розпіарених сусідніх курортах. Плюс, можна зняти житло недорого в приватному секторі. Потяги на Воловець їдуть з Харкова, Одеси, Києва, Львова, Ужгорода, словом, з усією України. Сюди легко дістатися на машині. А ще легше потрапити на 3D екскурсію і поглянути на Воловець з Боржавського хребта. Закладів відпочинку у Воловець більше десятка. Приїжджайте! Очиститеся від міського шлаку цілющою гірською водою і свіжим до сп'яніння повітрям.

8200
Населення смт Воловець (чоловік)
1433
Перша письмова згадка про місто (рік)
115
ВІдстань до Ужгороду (км)
11
ВІдстань до с. Нижні Ворота, траса М06 (км)
Воловець відпочинок

Екскурсійний гід

Wołowiec

Екскурсії і тури по Закарпаттю, включаючи відвідання смт. Воловець, проводить туроператор Про Карпати.

Адреса екскурсійного гіда: Ужгород, вулиця Корзо, 3, тел:+38 (099) 776-77-29, +38 (097) 034-53-93. Звертайтесь!

3Д перегляд по закладам в регіоні Воловець Мукачівського району