Пошук

Дийда проживання

Відпочинок на озері Дідово

 Дийда проживання у приватних садибах, котеджах, готелях

На Закарпатті пропонується цікава атракція у селі Дийда, що знаходиться поблизу міста Берегово. На околиці села тривалий час діяв пісочний кар’єр. Видобуток піску негативно вплинув на інфраструктуру села, з’являлись тріщини на будинках. Кар’єр вирішили закрити, і на його місці виникло чудове озеро Дідово. Озеро займає площу приблизно 55 гектарів і глибина досягає до 18-20 метрів. З часом навколо озера Дідово була побудована відповідна інфраструктура для відпочинку та проживання в Екокурорті Дийда. Вода в озері настільки прозора, що складається враження, ніби Ви на морі. Вважається,що такої чистої води для громадського місця купання знайти на Закарпатті неможливо. Ще тішить пісчаний спуск для заходу у воду.

Заклади які пропонують проживання в еко – курорті Дийда у 3Д:

На березі озера Дідово розміщені пляжні зони відпочинку «Бумеранг» та «Бора-Бора»

Дийда проживання
Пропонується:

 • окремі сектори обладнані для відпочинку;
 • пляжі з лежаками і альтанками;
 • чудові басейни;
 • водні атракціони;
 • є можливість відвідати заклади харчування.
 • Еко курорт Дийда став улюбленим місцем для відпочинку туристів

  Дийда проживання

    На території курорту Дийда є різні атракції для активного літнього відпочинку. У спільній зоні є різні водні атракціони: гірки, катамарани, банани, каяки та інші. Для малечі є окремі дитячі басейни і дитячий майданчик.

    На території курорту Дийда є різні атракції для активного літнього відпочинку. У спільній зоні є різні водні атракціони: гірки, катамарани, банани, каяки та інші. Для малечі є окремі дитячі басейни і дитячий майданчик.

    Еко курорт Дийда 3Д тур

  Курорт Дийда проживання: котеджі, садиби, міні готелі

  Дийда проживання

    Для проживання у селі Дийда здаються приватні садиби та комфортабельні котеджі як на березі озера Дідово з власним виходом до води так і у селі. Садиби обладнані необхідними для дозвілля альтанками, мангалами, лежаками… . Харчуватись пропонується у кафе, які розміщені на пляжах чи самостійно. Неподалік озера є кілька ресторанів де Ви зможете скуштувати смачні страви угорської, європейської та закарпатської кухонь. Житло можна зняти в курорті Дийда за домовленістю і з харчуванням.

     Пропонуємо переглянути 3Д тури по зонах відпочинку «Бумеранг», комплексу басейнів «Bora Bora», котеджам, садибам Еко курорту Дийда і відправитись на відпочинок!

  54.5
  Площа водойми (гектари)
  18
  Максимальна глибина озера (метрів)

  Екскурсійний гід

  Beregszász

  Екскурсії у Берегове з відуванням термальних басейнів Косино щовівторка проводить туроператор Про Карпати.

  Комплектація групи з міста Ужгород і Мукачево

  Адреса екскурсійного гіда по Берегівському регіону: Ужгород, вулиця Корзо, 3, тел:+38 (099) 776-77-29, +38 (097) 034-53-93. Звертайтесь!

  3Д перегляд по закладам у категорії Проживання у Еко курорт Дийда на озері Дідово

  Назва сторінки на російській мові : 3Д просмотр по заведениям в категории Проживание в Еко курорте Дыйда Береговского района