Пошук

Про компанію Карпати 3Д

Компанія «Карпати у 3Д» створена професіоналами в області інформаційних технологій – виготовлення 3Д турів

Послуги компанії «Карпати у 3Д» по створенню віртуальних турів

Компанія Карпати у 3Д працює на ринку 3Д турів понад 10 років і є експертом в даній галузі в західному регіоні України – Карпатах. Пропонуємо повний комплекс послуг із створення 3Д турів для різних видів бізнесу та інших цілей. У 2017 році наш працівник отримав статус Сертифікованого фотографа Google. Компанія має значний досвід, тисячі панорамних зйомок та понад 22 000 000 переглядів панорам в сервісах і на картах Google з поміткою «Виготовлено Карпати 3Д».

Компанія «Карпати у 3Д» – плюси співпраці з нами:

   Всі фото в обов’язковому порядку знімаються на професійних камерах. Висока якість обробки фотографій дозволить отримати максимальну візуалізацію та швидке завантаження в інтернеті.

   3D тури застосовуються у всьому світі, рівень інноваційної технології актуальний для найрізноманітніших видів діяльності. Суть технологій полягає у поєднання панорамних фото, які пов’язані за допомогою активних зон переходів.

Наша мета:

Карпати у 3Д

– це представлення Вашого бізнесу у новому форматі 3Д, виготовляємо якісні 3Д тури;

– допомогти туристам які планують відпочинок у Карпатах оглянути і дослідити туристичні локації де мрієте побувати, підібрати житло, заклади відпочинку у 3Д формат і забронювати на певні дати. На сайті заклади представлені у 3Д форматах з повним описом і прямими контактами, вказана локація і соціальні мережі для детального ознайомлення

Створюємо якісні панорами 3Д та розміщуємо їх у сервісах Google

   Вашим клієнтам дуже важливо знати як виглядає Ваш заклад всередині. До прикладу, коли вони вибирають ресторан чи кафе для зустрічей або проведення заходів, готель чи садибу для проживання в незнаному місті, фітнес-клуб, нічний клуб чи салон краси. Всі види бізнесу потребують панорамної зйомки для залучення та утримання уваги клієнтів. Коипанія «Карпати 3Д» створює надзвичайно якісні 3Д тури закладів відпочинку і бізнесу. Якість нашої зйомки настільки висока, що ми співпрацюємо з компанією Google, додаючи відзняті панорами на сторінки Google Street View і розміщуючи їх в Google Мій бізнес. Для повного уявлення про локації Компанія використовує зйомку 3Д турів з квадрокоптера. Перегляньте якісні, яскраві 3Д тури у розділі Каталог по чудовим туристичним локаціям у Карпатах.

Яку користь співпраці з турпорталом «Карпати у 3Д» принесе власникам бізнесу?

Повірте, колосальну:

  • ви отримаєте якісні повнорозмірні фото 3Д Вашого бізнесу;
  • створимо сторінку закладу в інформаційному каталозі Карпати 3Д з повним описом, якісним 3Д туром і контактною інформацією – це додаткова реклама;
  • це підвищить імідж закладу, закріпить впізнаваність Вашого бренду;
  • це можливість показати всі переваги перед конкурентами;
  • розміщення інтерактивного віртуального туру на Вашому сайті;
  • віртуальна екскурсія у 3Д демонструє вашу відкритість перед клієнтами та висловлює увагу до потреб ваших клієнтів;
  • виділення серед конкурентів у пошуковиках і на Google Maps професійним 3Д туром;
  • сторінку закладу з 3Д буде можливість використовувати у друкованих матеріалах – візитках і флаєрах, додавши згенерований QR код. Потенційні відвідувачі і клієнти зможуть відсканувати його за допомогою телефону та перейти за посиланням, яке одразу відкриє їм ваш 3Д тур.
  • привернення додаткової уваги до вашої компанії за рахунок незвичного і якісного контенту.

Компанія «Карпати у 3Д» працює в регіоні Карпат

Ми працюємо з закладами різного рівня і надаємо послуги оптимізовано під їх спеціалізацію. Найкращим підтвердженням якості нашої роботи є величезна кількість позитивних відгуків.

Проконсультуємо по всім питанням пов’язані з 3Д турами та їх використанням, звертайтесь! 

Телефон, Viber, Telegram: ,  e-mail: vtour@karpaty3d.com

 

10
Компанії «Карпати 3Д» працює на ринку 3Д (рік)
22800000
Кількість переглядів у Google панорам компанії «Карпати 3Д»