Пошук

Берегове ресторани

Берегово ресторани, дегустаційні зали, кафе у 3Д

Берегове ресторани, дегустаційні зали, кафе, клуби у 3Д форматі

Берегове – містечко невелике, але надзвичайно затишне. Знаходиться на півдні Закарпаття та дивує своїми традиціями туристів. Бажаєте, не виїжджаючи з України, відчути себе у дещо іншому середовищі? Тоді це місто – саме те, що треба. Більшість населення тут є етнічними угорцями, а державний кордон знаходиться буквально за кілька кілометрів. Якщо вас цікавить Берегове ресторани, дегустаційні зали, кафе у 3Д турах відкриють багато можливостей. Віртуальні мандрівки дозволять познайомитися з цікавими закладами та обрати для себе ті, які захочеться відвідати вже у часі реальної подорожі. Берегово ресторани ….

Щодо вибору закладів відпочинку в регіоні, він тут справді солідний – переконайтесь: харчування

Місто з потужною історією виноробства

віртупльне берегове

  Історія виноробства Береговщини сягає ще далекого XIII століття. За історичними переказами, першими місцеві схили оцінили сакси. Досягнувши на своїй батьківщині певної майстерності у виноробстві, вони відразу ж зрозуміли, що це місце просто створене для виноградників. З тих пір Берегсас (назва міста по-угорськи) поступово перетворився на своєрідну «винну столицю» регіону.

   Місцеві мешканці часто кажуть: бути у Берегове і не спробувати тутешнього вина – це те ж саме, що відвідати Париж і не побачити Ейфелеву вежу.

  Найбільш вдалим часом для візиту і дегустації цього благородного напою є початок весни, коли в Берегсасі традиційно проводиться фестиваль вина. Ціни в цей час сміховинні, а різноманітність вин змусить робити вибір між декількома сортами, адже інакше і до сп’яніння недалеко.

Дегустація вина – це ціле мистецтво

Дегустаційні тури

Спочатку напій оцінюється на око, потім – на нюх, і тільки після цього прийнято тестувати смак вибраного сорту. Вино потрібно набрати в рот і ніби пожувати його. Напій повинен омити вам язик, ясна і щоки. Далі він переміщується в задню частину ротової порожнини. Потім – у передню. Після того, як вдихнулося трохи повітря, напій нагрівається та спльовується. Втім, до останнього пункту варто вдаватися лише професійним дегустаторам. Цей етап рятує від сп’яніння фахівців, яким за день доводиться пробувати десятки різних сортів вин.

А загалом такий алгоритм дає змогу оцінити наступні характеристики вина: смак (солодкість, кислотність), щільність, рівень чистоти, олійність, збалансованість (цей показник визначається за післясмаком). Чим якісніше вино, тим довше зберігається післясмак.

Гастрономічні тури в Берегове

Гастрономічні тури

  Дегустація вин в Берегсас – це справа буденна. У центрі Берегове ресторани і дегустаційні зали розташовані майже на кожному кроці. Практично в будь-якому з них можна спробувати ті чи інші сорти вин. Віртуальні 3D-тури з інтер'єрами цих закладів ви зможете переглянути на нашому сайті.

   Однак місто відзначається не лише благородними сортами винного напою. Тут шикарна угорська кухня, яка пропонує багато автентичних місцевих страв. До слова, саме угорська кухня справила величезний вплив на усю кулінарну галузь Закарпатської області.

   Щодо сфери розваг та масових заходів, то серед популярних фестивалів слід відзначити: ◙Bereg Fest; ◙єдиний в Україні Фестиваль Різників; ◙фестиваль Гуся; ◙фестиваль молодого вина та інші. Щоправда, деякі з цих фестів не припадуть до душі любителям тварин.

Берегове відпочинок

відпочинок

   Берегово – не лише місто, де можна познайомитися з історичними пам’ятками та добре відпочити. Воно відоме ще й в якості термального курорту. Такі термальні джерела, як тут, є лиш у кількох країнах світу. А водні процедури на термальних джерелах здатні неабияк допомогти у лікуванні цілого ряду захворювань.

   Знайомтеся з Берегово за допомогою 3Д турів та відвідайте це прекрасне місто!

Екскурсійний гід

Beregszász

Екскурсії у Берегове і Косино з відуванням термальних басейнів і дегустацією вина щовівторка проводить туроператор Про Карпати.

Адреса екскурсійного гіда по Берегівському регіону: Ужгород, вулиця Корзо, 3, тел:+38 (099) 776-77-29, +38 (097) 034-53-93. Звертайтесь!

3Д перегляд Берегово ресторани, дегустаційні зали, кафе – кращі заклади відпочинку у 3Д

Назва сторінки на російській мові : Берегово рестораны, дегустационные залы, кафе, пабы – лучшие заведения отдыха в 3Д