Пошук

Лумшори відпочинок у 3Д

Заклади відпочинку у Лумшори | 3Д перегляд

Лумшори відпочинок і проживання в садиби, готелі у 3Д | Лумшори чани

Розташоване біля підніжжя Полонини Руна село Лумшори – це особливий мальовничий куточок в Закарпатті що пропонує цікавий відпочинок . Лумшори має статус гірського села. Уздовж населеного пункту протікає річка Турички. Крихітне, заховане в глибині Карпатських гір, село в якому проживає до сотні жителів, приваблює багатьох туристів. За останні роки воно стало своєрідною візитною карткою Перечинщини. Популярність курортної місцини пояснюється тим, що тут розташовані Чани у Лумшорах. Саме вони приваблюють сюди туристів як бджіл на мед. Тут мандрівники мають хороший шанс не тільки милуватися красою незайманої природи, а й насолодитися відпочинком з різними цікавими розвагами

Гостей на відпочинок у Лумшори чекають:

Лумшори чани

- чисте повітря букових лісів;

- кристально чисті каскади водоспадів;

- лікувальні Чани з мінеральною сірководневою водою.

Лумшори чани історія

найбільша підкова

  Купання в чанах з водою з мінерального сірководневого джерела в Лумшорах з давніх часів використовували як лікувальні процедури. У сусідньому селі Тур'я-Ремети побудували завод, де і відлили два 250-літрових чани для купання. Їх перевезли в Лумшори і встановили біля джерела з цілющою водою. Перша водолікарня тут з'явилася ще в 1600 році. Стародавні чани - "родзинка" Лумшор, розташовані на березі річки Турички. Мінеральна вода тече прямо зі скелі, що в селі.

  Після першої світової війни обидва чани загубилися. Один із стародавніх чанів тепер знаходиться в музеї, в Австрії, а другий був знайдений місцевим жителем біля свого будинку, на березі річки. І до цього дня його використовують за призначенням. .

Купіль в чанах, відпочинок у Лумшори

Активний відпочинок

  Купіль в чанах у Лумшорах - незвичайна оздоровча процедура. Вас посадять у величезний мідний або чавунний чан - і будуть «варити». Не варто лякатися, тому що не так все вже і страшно. Процес:

- великі ємності (чани) наповнюються холодною мінеральнною водою;

- на дно чану кладуться річкові брили, каміння; після чого воду у Чані поступово нагрівають на відкритому вогні;

- коли вода нагрівається до 35 градусів, можна починати прийом «ванних» процедур, чергуючи занурення в гарячу воду у Чані з охолодженням в гірському потічці.

  При такому чергуванні температур "зникає" остеохондроз, ревматизм і радикуліт. Самим незвичайним є те, що традиційно ці купання проходять під відкритим небом незалежно від пори року. Одночасно у великому чані може перебувати до 8-10 осіб.

  Сьогодні купалень з Чанами в курорті Лумшори більше десятка. Пропонується купання також у чанах з водою, у якій заварюють трави чи настоюють на ялинових гілках, тощо.

51
ВІдстань до Ужгороду (км)
5
Кількість водоспадів у Лумшорах
600
1 година купання в Чані (грн) від

Проживання в Лумшори

готелі садиби

  Цікавим для туристів став і відпочинок протягом кількох днів у курорті Лумшори. У селі є два готелі (оздоровчі комплекси) з комфортними номерами для проживання. Це готелі «Давір» і готель «У Цімбора», вони представлені на сайті у цьому розділі у 3Д.

  Останніми роками великий попит склався на проживання у приватному секторі. У Лумшорах приватні садиби у цьому питанні не відстають. Побудовані, переобладнані у садиби і здаються для проживання і відпочинку подобово чи на тривалий час близько 15 приватних садиб у Лумшорах. Є можливість переглянути кілька з них у 3Д.

  Щоб урізноманітнити відпочинок в Лумшорах, власники садиб організовують різні пізнавальні екскурсії і походи в гори, катання на конях та квадроциклах.

Чани в Лумшори - найкраще СПА в Україні!

Екскурсії в Лумшори

Екскурсійний гід

   Організацією завжди різноманітних і цікавих екскурсій і відпочинку в Лумшорах займається туроператор №1 «Про Карпати» -  СПА екскурсія «Купання в Чанах». Запрошуємо насолодитися приємним і корисним відпочинком в Лумшорах!

   Адреса екскурсійного гіда: Ужгород, вулиця Корзо, 3, тел:+38 (099) 776 77 29, +38 (097) 034 53 93. Звертайтесь!

Назва закладу на російській мові: Лумшоры курорт 3Д просмотр по заведениям отдыха в Лумшорах

3Д перегляд по закладам відпочинку в Лумшори Тур’я – Реметівської ОТГ Ужгородського району