Пошук
Мукачево замок Паланок Екскурсія по замкам Закарпаття, замки Закарпаття
Мукачево замок
Мукачево замок Паланок
Чинадійово замок Сент Міклош
Чинадійово замок Сент Міклош
Чинадійово замок Сент Міклош
Ужгородський замок у 3Д віртуальна екскурсія
Санаторій Карпати
Санаторій Карпати
Санаторій Карпати, екскурсія по замкам Закарпаття, замки Закарпаття

Екскурсія по Замкам Закарпаття

Закарпаття – регіон, який багатий не лише природними ресурсами, а й цікавою культурою, яка позначилася у тому числі й на архітектурній галузі. Місцеві замки відомі як у нашій державі, так і за кордоном. Сюди регулярно приїздять туристи з різних країн, на екскурсія по замкам Закарпаття: палац Шенборнів, Мукачівський Паланок та замок, розташований в Ужгороді. Екскурсійний маршрут, який об’єднує ці споруди, є усталеним. Він дає змогу туристам отримати комплексні враження про замкову архітектуру та замки Закарпаття.

Замок Сент-Міклош та палац Шенборнів

Замки Закарпаття
Палац Шенборнів у селі Карпати є пам’яткою архітектури національного значення. Вже один цей факт свідчить про те, що об’єкт гідний того, аби з ним ознайомитися. У минулому споруда була резиденцією та мисливським будинком цього знатного роду.
Якщо казати про стилістику будівлі, то тут вдало поєдналися різні напрямки. Неоромантичний стиль вишукано поєднує в собі домішки класичного романтизму та готики. Палац прикрашений ошатним декором. До його комплексу також належить палацовий парк. Є дві скульптурні композиції – «Ведмедиця з ведмежатком» та «Олень».
Цікавим є той факт, що у палаці 365 вікон (як днів у невисокосному році), 52 димарі (як тижнів) та 12 входів (як місяців). Тож для тих туристів, котрі бажають ознайомитися з цією величною архітектурною пам’яткою, мандрівка замками Закарпаття відкриває таку можливість.

Екскурсія по замкам проходить кожної неділі, виїзд о 9.00 з Ужгорода і о 10.00 з Мукачева.
Також неподалік від с. Карпати є село Чинадієво. Там знаходиться замок Сент-Міклош. Він теж пов’язаний із родом Шенборнів та належить до національного культурного надбання.

Паланок у Мукачево

Замок Паланок знаходиться у місті Мукачево. Він є прикладом фортифікаційної архітектури та поєднує у собі різні стилі. Споруда вражає своєю площею, адже займає майже 14 тисяч квадратних метрів.
Хоча точна дата зведення будівлі невідома, однак вона вже згадувалася у тих документах, котрі датуються ХІ століттям. До нашого часу Мукачівський замок дійшов у гарному стані. Тож не дивно, що він є важливим об’єктом під час екскурсій Закарпаттям.

Ужгородський замок

Споруда є доволі древньою. Її відносять до ІХ століття. Ясна річ, що за стільки часу фортеця, яка спочатку була дерев’яною, неодноразово змінила власний вигляд. Що стосується початку існування будівлі, то тоді на цій території проживали білі хорвати, а керував ними князь Лаборець.
Ужгородський замок пережив багато епох та представників влади різних країн, які завойовували цю територію. Тож йому є що показати туристам.

Загалом екскурсія по замкам Закарпаття надзвичайно цікава й захоплююча. Під час неї ви дізнаєтеся чимало історичних фактів, про які раніше не чули. А можливість зробити світлини на тлі цих відомих історичних споруд дозволить зафіксувати прекрасні враження від мандрівки на пам’ять.

Переглянути замки Закарпаття у 3Д пропонуємо на сторінці сайту

замок тамплієрів Наступний допис
Середнянський замок або замок Тамплієрів на Закарпатті