Пошук

Свалява відпочинок

Досліджуйте заклади відпочинку Сваляви у 3Д

Свалява відпочинок: готелі, садиби, ресторани, паби у 3Д

   Свалява – населений пункт, котрий сміливо можна назвати одним з найкрасивіших на Закарпатті. Місто розташоване на берегах річки Латориця. Воно оточене мальовничими гірськими хребтами, немовби підковою. З півночі можна побачити вершину гори Стій. Підіймаючись на неї, туристи в змозі помилуватися фактично половиною області, адже висота гори сягає 1677 метрів. Якщо вас цікавить відпочинок у Свалява – готелі, садиби, котеджі, ресторани, паби, басейни та інші заклади відпочинку, пропонуємо переглянути віртуально у 3Д. Відкрийте для себе  відпочинок у Свалява у 3Д:

Свалява пропонує відпочинок у будь-яку пору року

Свалява 3Д Svaljava

Відпочинок у Сваляві прекрасний в будь-який час року. Влітку можна гуляти по лісу, збирати гриби, ягоди, кататися на велосипед, квадроциклі або на конях, їздити на екскурсії по Закарпаттю. Взимку туристи люблять кататися на лижах і санках, гуляти по засніжених лісах. Також є гірськолижні підйомники, котрі до вподоби прихильникам екстремального відпочинку.

Можливість поєднувати відпочинок з оздоровленням

мінералні джерела Svaljava

  На території Свалявського району знаходиться чимало джерел з цілющими мінеральними водами. Найвідомішими з них є «Лужанська», «Поляна Квасова», «Поляна Купель». Саме тому навколо цих джерел побудовано чимало курортних санаторіїв. Серед найкращих – «Поляна», «Сонячне Закарпаття», «Квітка Полонини» та інші.

  У санаторіях Сваляви є фахівці, котрі спеціалізуються на лікуванні пацієнтів мінеральною водою. Вони використовують її для пиття і ванн. Кожен з санаторіїв має всі сприятливі умови для проживання. Для любителів активного відпочинку є спортивні майданчики, тенісні корти, більярд, басейн з підігрівом води. На наших 3Д віртуальних турах ви можете детальніше ознайомитися з кращими оздоровчими комплексами. Також у регіоні Сваляви здається для відпочинку багато котеджів і садиб.

  Мрієте про гарний відпочинок, який буде поєднуватися з оздоровчими процедурами – запрошуємо до відвідання прекрасного міста Свалява ! 3D-тури на нашому порталі дадуть змогу не лише підібрати собі відпочинкове житло, а й визначитися з тими місцями, які ви захочете відвідати.

18695
Населення Сваляви (чоловік)
12
Перша письмова згадка про місто (століття)
75
ВІдстань до Ужгороду (км)

Екскурсійний гід

відпочинок

Екскурсії у Сваляву, по замкам Закарпаття проводить туроператор Про Карпати.

Адреса екскурсійного гіда: Ужгород, вулиця Корзо, 3, тел:+38 (099) 776-77-29, +38 (097) 034-53-93. Звертайтесь!

3Д перегляд по закладам у курорті Свалява Мукачівського району. Свалява відпочинок у 3Д

Назва сторінки на російській мові : Свалява отдых в 3Д