Пошук

Аерофотозйомка | Зйомка 3Д з дрону в Карпатах

Використання квадрокоптера дозволяє зняти воістину неповторне відео чи 3Д тур. Будь-який захід, заклад або просто відпочинок в Карпатах стане ще яскравішим і привабливішим якщо ми, покажемо його з висоти.

Аеро, фото – зйомка з дрону в Карпатах професійно!

Аеро, фото – зйомка з дрону все більш і більш затребувана послуга в туристичній галузі, а в Карпатах – особливо. З незапам’ятних часів людина мріяла побачити світ очима літаючих птахів. Саме з висоти пташиного польоту відкривається вся ширина, простір і неперевершені краєвиди нашої планети. Тепер у вас є така можливість. Компанія «Карпати 3Д» пропонує професійну фото – і відео зйомку дроном. Це дозволяє продемонструвати будь-який об’єкт з нового ракурсу – з висоти.

Ми пропонуємо професійну фото – і відеозйомку з повітря, яка дозволяє:

Відео та 3Д панорами, створені за допомогою коптера, ми пропонуємо інтегрувати з 3D турами закладів

дрон

Це дозволить показати об’єкт в максимально вигідному світлі, давши потенційним клієнтам можливість зрозуміти, в яке саме райське містечко вони потраплять, якщо забронюють місця у вашому закладі.

Будьте впевнені, ми проведемо якісний монтаж відзнятого матеріалу і надамо вам саме такий відеоролик, який ви б хотіли отримати в кінцевому підсумку.

Що собою являє зйомка з дрону, аерозйомка?

квадрокоптер

Напевно ви хоча б раз у своєму житті дивилися сучасні голлівудські фільми. Плавні польоти над колісницями, переслідування автомобіля якихось бандитів – це все результат зйомки професійними дронами, оснащеним цифровою системою стабілізації.

Наш квадрокоптер володіє досконалою системою управління, відрізняється чудовою функціональністю, має високоточні акселерометри і гіроскопи, а також використовує в своїй роботі спеціальні пристосування, що дозволяють нівелювати коливання в нестабільному повітрі. Саме тому наша аерозйомка буде рівною і чіткою.

Локації зйомки з дрону

Ми маємо можливість виїжджати в будь-яку точку Західної України і знімати Карпати у 360°, не упускаючи ніяких деталей.

Телефонуйте і замовляйте аерофотозйомку, панорами 3Д з дрону (з висоти) прямо зараз!