Просмотрено раз - 1 159
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Ферма Карпатский Буйвол – буйволиная ферма  в Виноградове

  3D тур по ферма Карпатский Буйвол

про  буйволиную ферму

Единственная в Украине буйволиная ферма Карпатский буйвол восстанавливает популяцию этих удивительных и очень полезных животных. Непосредственно на ферме размещен небольшой перерабатывающий цех, где из очень редкого и полезного молока изготавливают различные эко-продукты. Гордостью же есть настоящая Mozzarela do Bufala.

Посетив ферму вас познакомят с карпатским буйволами, проведут интересную экскурсию, а на дегустации представят весь ассортимент сыров, которые можно будет приобрести на месте…………………….

Чи можна буйволів назвати свійськими тваринами, чи вже настав той час щоб віднести їх до ряду екзотики і як кажуть можновладці “буйволам  место в зоопарке”?

Ще кілька століть тому ці дивні тварини були вірним помічником людини, що мешкала в Карпатах. За допомогою буйволів валили ліси, дрова спускали на низовину, орали землю , перевозили вантажі, ну і звичайно вони були джерелом дуже корисного молока. Однак людина розумна придумала техніку, і як робоча тягова сила буйволи поступалися машинам і це стало першою хвилею зменшення чисельності популяції цих тварин. Другою, і нажаль, нищівною стали колгоспи. Буйволи не могли вжитися в такому гаморі де багато людей, бо це тварини однолюби, їхня прив’язаність до людей які їх виростили, доглядали надзвичайно міцна, і щоб довіритись новій доярці повинен минути не один рік. І саме в період колгоспів чимало карпатських буйволів потрапило під ніж ,через свою упертість, не бажання давати молоко чужим людям , якого і так у три рази менше ніж коров’ячого. І лише завдячуючи сміливим господарям, що в горах змогли заховати буйволів, ми зараз можемо бачити їх.

Карпатські буйволи – це далекі нащадки індійських буйволів. Які почали підкорювати Карпати понад тисячу років тому. Це теплолюбиві тварини і -2 градуси для них дуже холодно,  і в холодну пору , вони  рятувались біля теплих термальних джерел. Взагалі вода це їхня стихія, вони дуже люблять купатися, і навіть роблять  занурення. Карпатські буйволи дуже розумні тварини. Їхній інтелект прирівнюється до інтелекту собак, а викопні рештки свідчать , що вони бачили мамонтів. Вони мають міцне здоров’я та стійкий імунітет. Буйволи та буйволиці майже не хворіють на сухоти, бруцельоз, лейкоз та інші інфекційні та паразитні захворювання. Їхній імунітет стійкіший до шкідливого радіаційного випромінювання. До їжі вони менш вибагливі ніж звичайні корови , їх задовільняє проста , багата на клітковину їжа,  але її кількість в три рази більша. 

 Якщо чисельність Карпатського буйвола ще 30 років тому сягала 2000 особин , то на сьогодні  всього близько двохсот по цілій території України.

Через низку саме людських факторів (сучасний спосіб життя, лінощі, відсутність часу та відсутність бажання вести натуральне сільське господарство) Карпатські буйволи опинилися на межі зникнення.

Карпатський Буйвіл у Виноградові

Однак у мальовничому куточку Закарпаття, на околиці міста Виноградів, у підніжжі Чорної гори, в урочищі Анциково, свою домівку знайшли півсотні цих велетів. 50 чорних Карпатських буйволів мешкає на єдиній в Україні буйволиній фермі “Карпатський буйвіл”. На фермі за ними доглядають, випасають на чистих пасовищах, навіть зробили для них басейни.  У загоні можна побачити як вони смакують сіном, познайомитись по-ближче, адже кожна буйволиця це – особистість з своїм чи то норовливим, чи то дружнім характером. Це не просто ферма, це місцина де буйволи збільшують свою популяцію.

Неподалік від будиночку буйволів розміщений невеликий переробний цех, де з дуже смачного та корисного молока буйволиць, вмілі руки сироварів готують екологічно чисті, натуральні сири, масло, сметану, кефір, йогурти. І це “ЕКО” починається з поля, бо буйволи їдять виключно природню натуральну їжу, вирощену на власних полях які не оброблялись жодними хімічними компонентами.

Завітавши на ферму вам проведуть цікаву екскурсію, запропонують дегустацію – завітайте!

Інна Левдар

 КОНТАКТЫ

адресВиноградовский район. с.Олешник, ул. Першотравнева, 67
телефоны +38 068 023 56 40

КАРТА

Посмотреть на КАРТЕ Виноградов  в 3Д

 

КАРТА Google Планета Земля

Постоянная ссылка на страницу  Карпатский Буйвол  –  https://karpaty3d.com/villa-p/  

вернуться на  Виноградов в 3Д

КАРТА Google Планета Земля

09.2018

Буйволиная ферма Карпатский Буйвол в Виноградов обновлено: Октябрь 31, 2017 автором: Carpathians
12345 (4 голосов, среднее: 4,50 из 5)
Загрузка...
01logo-karpaty3d

 2018 © Отдых в Карпатах в 3Д турах

Условия распространение информации